Pasiekimai

Plaukimo varžybos

Šių metų kovo 8 d. mūsų gimnazijos futbolo komanda atstovavo Kėdainių rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo tarpzoninėse varžybose, kuriose liko antri.

2019 m. vasario 15 d. Kauno rajono Garliavos sporto centre  vyko 2018-2019 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato berniukų ir mergaičių finalinės varžybos, kuriose abi mūsų komandos užėmė trečiąsias vietas.

Kėdainių rajono Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Josvainių gimnazijos 3 G klasės mokinė Kornelija Maziliauskaitė 11-12 klasių koncentre užėmė III vietą. Beje, ši gimnazistė III vietą užima jau trečią kartą. Džiaugdamiesi jos pasiekimais, linkime dalyvauti ir ketvirtą kartą!