Pasiekimai

Klasių kompetencijų turnyro pabaiga

Josvainių gimnazijos mokinių kompetencijų turnyre klasės buvo padalintos į du koncentrus: 5 – 8 ir 1G-3G klases. Mokinių veikla buvo vertinama pagal tris komponentus: pažangumą, socialinę-pilietinę veiklą, lankomumą ir elgesio etiką.
5-8 klasių grupėje nugalėtojais, surinkę 180 taškų, tapo penktos klasės mokiniai. Antroji vietą atiteko 6 ir 8 klasės mokiniams. Trečia liko septintoji klasė.
Vyresniųjų klasių grupėje nugalėjo 1G klasė, kuri irgi surinko 180 taškų. Antri liko 3G, o treti 2G klasės mokiniai.
Nugalėtojams dovanojama kelionė po Lietuvą, o antrųjų vietų laimėtojams galimybė pakeliauti po Kėdainių kraštą.

Josvainių gimnazijos bendruomenę nudžiugino pradinių klasių mokinių Lietuvių kalbos Kengūros 2019 rezultatai.
2019 m. balandžio 30 d. Kėdainiuose Gegučių parke vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo jaunesniųjų ir vyresniųjų moksleivių komandos. Geriau sekėsi jaunesniųjų mokinių komandai, kuri iškovojo 3 vietą.
Balandžio 16 d. Josvainių gimnazijos stadione vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybos. Josvainių gimnazijos komanda iškovojo 2 vietą.