Pasiekimai

Estela Vaidotaitė - konkurso „Mano namai – Laisva Lietuva!“ nugalėtoja

Spalio 28 d. Prezidentūroje vyko Konstitucijos egzamino nugalėtojų apdovanojimai. Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Estelą, įteikė Padėkos raštą bei padovanojo knygą „Konstitucijos istorija“.

Kadangi mūsų gimnazijos pirmokė buvo pati mažiausia dalyvė, sulaukė išskirtinio dėmesio tiek iš paties Prezidento, tiek iš kitų šventės dalyvių. Jai atsiimant apdovanojimą, salėje sėdintys žmonės negailėjo plojimų!

 


 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazijos mokiniai dalyvavo jau 13-ąjį kartą vykusioje visuotinės teisinių žinių patikrinimo akcijoje „Lietuvos Respublikos egzaminas“. Net 53 mokiniai, norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą, laikė šį egzaminą.


Šiandien mokyklos Aktų salėje mokiniai pristatė mūsų gimnazijos atributiką, jos kūrimosi istoriją bei pateikė kai kurias kritines įžvalgas dėl tradicinių renginių. Renginio metu buvo paskelbti Josvainių gimnazijos mokinių kompetencijų turnyro nugalėtojai.
Josvainių gimnazijos bendruomenę nudžiugino pradinių klasių mokinių Lietuvių kalbos Kengūros 2019 rezultatai.