Pasiekimai

LR Konstitucijos egzaminas 2019

V-VII klasių grupėje geriausiai sekėsi šeštokei Justei Kvedaravičiūtei (16 taškų), bet reikia pastebėti, jog gerą rezultatą parodė penktokė Smiltė Strankauskaitė ir septintokė Evita Matyžiūtė.
VIII-X klasių grupėje 2G mokinys Šarūnas Banys surinko 18 taškų, o jo klasiokė Rikantė Liutkutė ir 1G klasės mokinė Ugnė Šaduikytė po 16 taškų.
XI-XII klasių grupėje nugalėtoja tapo ir antrąjį LR Konstitucijos egzamino etapą pateko 4G mokinė Justė Stanevičiūtė. Justei konkurenciją sudarė tik jos klasiokai Justas Adomaitis ir Aurimas Fedotovas.
 
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiandien mokyklos Aktų salėje mokiniai pristatė mūsų gimnazijos atributiką, jos kūrimosi istoriją bei pateikė kai kurias kritines įžvalgas dėl tradicinių renginių. Renginio metu buvo paskelbti Josvainių gimnazijos mokinių kompetencijų turnyro nugalėtojai.
Josvainių gimnazijos bendruomenę nudžiugino pradinių klasių mokinių Lietuvių kalbos Kengūros 2019 rezultatai.
2019 m. balandžio 30 d. Kėdainiuose Gegučių parke vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo jaunesniųjų ir vyresniųjų moksleivių komandos. Geriau sekėsi jaunesniųjų mokinių komandai, kuri iškovojo 3 vietą.