Mūsų gimnazijos pradinukai noriai prisijungė prie kasdieninės mankštos iššūkio. Juk mankšta prilygsta gerai nuotaikai ir puikiai savijautai! Tad kiekvieną dieną vaikai mankštinasi.
Lapkričio 7d. Kėdainių sporto centre vyko Kėdainių rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybos. Gimnazijai atstovavo berniukų ir mergaičių komandos.
Kėdainių daugiakultūriame centre lapkričio 8 d. 14-17 val. vyks konferencija „Žemė prašo nepamiršti vardų“.

Spalio 20-26 dienomis vokiečių kalbos mokytoja Asta Gasparavičiūtė buvo išvykusi į Turkijos miestą Kaiserį dalyvauti pagal Erasmus+ KA1 asmenų mobilumo mokymosi tikslais darbo stebėjimo vizito „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ darbo stebėjimo „Kayseri Egitim Kultur ve Genelik Dernegi“ organizacijoje programą.

Spalio 22 d. LSU "Aušros" progimnazijoje vyko 2019-2020 m.m. Kėdainių rajono mokyklų žaidynių ( gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos.