Vasario 15 dieną gimnazijos bendruomenė aktų salėje susirinko šventiškai paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį. Istorijos mokytojas V. Vaidotas priminė Lietuvos istorijos svarbiausius etapus, apžvelgė nepriklausomos valstybės paskelbimo įvykius, priminė ir mums artimo krašto svarbias istorines datas.

Vasario 13 d. gimnazijos aktų salėje vyko 7 – 8 kl. užklasinio skaitymo pamoka „Skaitau Lietuvai ir apie Lietuvą“.

Bandomoji brandos egzaminų sesija

Josvainių gimnazijoje prasidėjo Bandomoji brandos egzaminų sesija. Šią savaitę bus laikomi lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, istorijos, matematikos bei biologijos bandomieji egzaminai. Linkime abiturientams susikaupimo bei tikslingo savo pasiekimų įsivertinimo!

Prieš pradėdami naujuosius metus 5 klasės mokiniai mokėsi dalykų, kuriuos išmanyti turi kiekvienas žmogus. Tai saugaus elgesio taisyklės internete ir telefonų vartotojų savisauga. Taip taip! Pavojai mūsų tyko netgi nuotoliniu būdu. Apie tai, ką galima ir ko negalima skelbti viešoje erdvėje, socialiniuose tinkluose, kad geriausia nuotrauka yra ta, kurios išvis nėra, kaip atskirti skambinančiojo tapatybę nuo apsimetančių policininkais, gydytojais ir kitais „geradariais“, mokiniams pasakojo ir daug naudingų patarimų davė AB Telia Lietuva vyr. analitikas Arūnas Požėra.

Dalinuosi gera naujiena – šiais metais Knygų Kalėdų akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 25 knygos. Tad ačiū 3G kl. mokiniai Karinai Linkutei,   buvusiai mokiniai Emilijai Adomaitytei, pavaduotojai S. Vyšniauskienei, darbuotojai Birutei Adomaitienei,  mokytojams   J. Tranienei, V. Launikoniui, B. Donauskienei,  A. Jašinskienei. Pradinių klasių moksleiviai matydami savo mokytojų pavyzdį taip pat dovanojo knygas, tad ačiū 3 kl. mokytojai Rūtai Šlikienei ir mokiniams Gabijai Kaselytei bei Kristupui Balandžiui ir 4 kl. mokytojai Romualdai Žukienei, jos klasei, bei mokinei Audrei Leonavičiūtei, bei visiems kitiems :)