Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje sausio 24-sios vakarą vyko mūsų gimnazijos mokytojos metodininkės, tautodailininkės Albinos Mackevičienės knygos „Karpykime kartu“ pristatymas.

Ilgi ir  tamsūs vakarai primena, kad tai labai tinkamas laikas atsiversti knygą. Tad sausio pabaigoje į gimnazijos biblioteką sugūžėjo pirmų ir antrų klasių mokiniai, kur jų laukė gražios, spalvingos, įdomios, per Knygų Kalėdų akciją bibliotekai padovanotos knygos.

Technologijų pamokų metu 6 klasės mokiniai vadovaujami mokytojos Virginijos Šilkaitienės dalyvavo Grūdinių produktų iššūkyje.

Šiais metais Knygų Kalėdų akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 56 knygos.

Paskutinę šių mokslo metų dieną pradinukai praleido Kėdainių Laisvalaikio centre, kur linksmai leido laiką su Kalėdų seneliu, Nykštuku ir vaikų Pop choru ,,Perliukai".