Jau aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijuoja akcija „Knygų Kalėdos“ ir kviečia dovanoti laukiamiausių, reikalingiausių knygų savo bibliotekai. Visus raginu atsiliepti į šių metų šaukinį ir pasidalinti gerumu, dosnumu ir  džiaugsmingai dovanoti savo gimnazijos bibliotekai  naujas, įdomias  knygas.

Gimnazijos bibliotekininkė Sandra

Antradienį mes, 3G klasės mokiniai, su mokytoja Onute Jačiunskiene lietuvių kalbos pamokas praleidome netradiciškai - aplankė Kėdainiuose esantį Mikalojaus Daukšos ąžuolą ir biblioteką.

Edukacinio konkurso „Olympis 2018 – Rudens sesija“

„Olympis 2018 rudens sesijos“ rezultatai:

Anglų kalbos konkurse dalyvavo vienuolika mokinių, iš kurių  šeši pradinukai ir vienas aštuntos klasės mokinys užėmė prizines vietas.

Iš vienuolikos pradinių klasių mokinių, dalyvavusių  lietuvių kalbos konkurse, visi vienuolika užėmė prizines vietas.

Iš septyniolikos pradinių klasių mokinių  matematikos konkurse prizines vietas užėmė dešimt mokinių.

Biologijos konkurse prizines vietas užėmė visi vienuolika dalyvavusių pradinių klasių mokinių.

Sveikiname.

Gruodžio 6 d. mūsų gimnazijoje 1G-4G klasės mokiniai dalyvavo „Pilietiškumo mokykloje“, kurią pravedė Vilniaus skyriaus ,,Jaunųjų konservatorių lyga“ (JKL). Renginio pradžioje, pasiskirstę į partijas, priiminėjome sprendimus ir bandėme gauti kuo didesnį rinkėjų palaikymą. Vėliau rinkome merą. Turėjome keturis kandidatus, todėl buvo  labai įdomu klausytis jų kalbų, užduoti klausimus ir šiek tiek padiskutuoti.

„Kino busas“ yra  kino edukacijos projektas ir šį kartą šio projekto komanda atvyko į Josvainių gimnaziją, kur  jaunieji žiūrovai ne tik pamatė aukštos kokybės kiną, bet taip pat dalyvo paskaitose, moderuojamose diskusijose.