Josvainių gimnazijos 1 G klasės mokiniai kartu su kitų Kėdainių mokyklų auklėtiniais dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės organizuotoje pažintinėje ekskursijoje „Laisvės kovų paveldas Kėdainių rajone“. Ši pažintinė ekskursija yra „Atraskime šimtmečio paveldą“ programos dalis.

Prasidėję nauji mokslo metai daug naujovių atnešė pirmokėliams, jie ne tik susipažino su savo pirmąja mokytoja,  klasės draugais, bet ir  nauja aplinka. Atėjo laikas susipažinti ir su biblioteka, nes pirmokėliai jau mokosi skaityti, vaikams norisi vis daugiau sužinoti ir patirti.

Josvainių gimnazistai paskutines vasaros dienas ( rugpjūčio 20-27 d.) praleido stovyklaudami Juodkrantėje. Visą savaitę vaikai ir jaunimas ne tik poilsiavo, naktinėjo :), džiaugėsi buvimu kartu,  puikiu oru, nuostabia gamta, bet ir šauniai padirbėjo.

Josvainių gimnazijos mišrus choras kartu su muzikinio klubo „Auštarietis“ vaikais ir jaunimu dalyvavo Lietuvos 100-mečio Dainų šventėje ,,Vardan tos...''. Folkloro dienoje ,,Didžių žmonių žemė" parodė programą ,, Mokslo šviesa Josvainiuose" apie Josvainių krašto šviesuolį mokytoją Vladą Balsį. O finalinėje dainų šventės dienoje ,,Vienybė težydi" dainavo su viso pasaulio lietuviais.

Mokslo metų pradžios šventė

Sveikiname visus su artėjančia Mokslo ir žinių diena !

Šventė vyks rugsėjo 3 d. (pirmadienį). Ji prasidės 9.00 val. Šv. Mišiomis Josvainių bažnyčioje, 10.00 val.  – iškilmingas naujų mokslo metų atidarymas gimnazijos kieme.