„eTwinning” programa – tai galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti ir įgyvendinti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje, saugioje erdvėje. Dalyvavimas tokiuose projektuose praturtina mokinių mokymąsi ir motyvaciją bei užtikrina mokytojams galimybę siekti kokybiško profesinio tobulėjimo naudojant informacines ir komunikacines technologijas (IKT) pedagoginiais ir bendradarbiavimo tikslais.
Josvainių gimnazijos 2019-2020 mokslo metų ugdymo plano pakeitimas:

Panevėžyje vykusiame regioniniame ture, savo amžiaus dalyvių grupėje (15-19 metų), mūsų gimnazijos abiturientė Kornelija Maziliauskaitė tapo II vietos laureatė (mokytoja A. Mackevičienė). Sveikiname Koreneliją ir jos mokytoją!

Norime pasidžiaugti  puikiais Anglų ir Lietuvių Kalbų Kengūros konkurse dalyvavusių mokinių rezultatais ir padėkoti visiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams.

Patvirtinta Josvainių gimnazijos nuotolinio mokymosi tvarka: