Birželio 1-3 d. grupė mokinių, jų tėvelių išsiruošė į mokytojų Laimos Juškauskaitės ir Angelinos Vaičekauskienės organizuotą 3 dienų Baltijos kruizą Talinas - Stokholmas.  Taline jaunieji keliautojai žvalgėsi po Rotušės aikštę – anksčiau čia buvo vykdomos mirties bausmės.

Birželio 6 d. penktos klasės mokiniai klasės auklėtojos ir bibliotekininkės iniciatyva dalyvavo rytmetyje, kuriame turėjo galimybę prisiliesti prie mūsų senųjų pasakų lobyno. Lietuvai švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį, penktokams buvo rekomenduota pasirinkti lietuvių liaudies pasakas ir, pasiskirsčius grupėmis, paskas improvizuoti

Nacionalinio diktanto dalyvis – mūsų gimnazijos mokinys

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokinys Pijus Macionis ( mokytoja L. Juškauskaitė) vienintelis iš Kėdainių rajono savivaldybės mokyklų sėkmingai sudalyvavo Nacionalinio diktanto pirmame ture ir buvo pakviestas į II etapą. Pijus buvo jauniausias šio etapo dalyvis. Daugiau skaityti:

Mūsų gimnazijos ketvirtos klasės mokinukai jau baigė vieną svarbų savo gyvenimo etapą ir antradienį gimnazijos aktų salėje šventė pradinių klasių baigimo  šventę. Išdidžius ir pasipuošusius ketvirtokus savo žvilgsniais džiugiai lydėjo jų artimieji, mokytojai.
Nuoširdžiais pirmokėlių išsakytais žodžiais Josvainių kultūros centro salėje prasidėjo 62-osios abiturientų laidos paskutinio skambučio šventė, kurios tema „Miškais ateina abiturientai“. Abiturientai dėkojo pirmosioms mokytojoms, gimnazijos direktorius, pasveikinęs abiturientus, pakvietė pradėti šventę.