Balandžio 25 d. Josvainių gimnazijos aktų salėje susirinkusieji pradinių klasių mokiniai masiniu šokiu pradėjo Tarptautinės šokio dienos paminėjimą. Renginio vedėjai Rosita ir Martynas priminė, kad ši diena - tai puiki proga prisiminti apie harmoningą meno sritį, kurioje puikiai dera mintis ir kūnas.

Balandžio 20-21 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 2018 ,,Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Šioje olimpiadoje dalyvavo mūsų  gimnazijos  1 G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė. Teisę dalyvauti respublikinėje technologijų olimpiadoje Vaida iškovojo laimėjusi I-ąją vietą rajono etape.

Josvainių gimnazijoje DAROM 2018

DAROM akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, atkreipiantis dėmesį į gamtosaugą, skatina savanorystę ir pilietiškumą, tad šiandien gimnazijoje vyko tik keturios pamokos ir po jų 5-4G klasių mokiniai susibūrė dalyvauti šioje akcijoje. Šią gražią, saulėtą dieną gimnazistai tvarkė ne tik visą gimnazijos teritoriją, vidaus patalpas, bet ir bažnyčios,  miestelio kapų aplinką. Dėkojame visiems akcijos dalyviams ir pasidžiaukime švaresne ir gražesne aplinka.

Šiais metais Auštariečiai kartu su gimnazistais buvo pakviesti pristatyti savo tautinį – kultūrinį  paveldą pristatyti San Salvaro miestelyje, Paduvos regione, Italijoje.  Po ilgų planavimų, repeticijų ir pasiruošimo išvykome iš savo gimtųjų miestelių į išsvajotąją Italiją. Dešimt gražių pavasario dienų praleidome kartu keliaudami autobusu, vaikščiodami Italijos gatvėmis, dainuodami, šokdami ir patriotiškai besišypsodami prieš Vatikano aikštėje buvusias kameras...

Josvainių gimnazijos aktų salėje, pasibaigus Meninio skaitymo konkursui, buvo apdovanoti pradinių klasių mokiniai, knygos mylėtojai, geriausieji gimnazijos bibliotekos skaitytojai. Jais šiais metais tapo pirmokai: Lukas Monkūnas , Gabrielis Žvikas, Nojus Staškus, Gabrielė Milašiūtė, Paulina Dzikaitė ir Kamilė Butkutė; antrokės: Jonė Plauškaitė, Kaja Žebelytė ir Ieva Brazinskaitė; trečiokės: Gabija Kaselytė ir Santa Butkutė; ketvirtokės: Evelina Budrytė ir Kamilė Kvedaraitė. Mokinukai apdovanoti padėkos raštais ir prizais.