Pranešimai

1G klasės gimnazistai rajoninėje viktorinoje „Alkoholio žala“

 

Lapkričio 26 d. 1G klasės gimnazistai Rūta Valkauskaitė, Neda Domarkaitė, Aušra Balčiūnaitė, Kornelija Rebždytė ir Lukas Butvilas dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuotoje viktorinoje Alkoholio žala. Renginyje susirungė dešimt rajono mokyklų, kurios pristatė savo sukurtus antireklaminius plakatus, atliko užduotį-siurprizą, atsakinėjo į viktorinos klausimus.

Mūsų gimnazistai, vadovaujami soc. pedagogės Jolantos Lembertienės, laimėjo antrąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mokyklos koridoriuose jau veikia TEO WiFi internetas.
Lietuvos žmogaus teisių lyga su  Vilniaus afrikiečių bendruomene  vykdo tolerancijos skatinimo projektą ,,Interaktyvus kultūrų centras: pažinimo programa“ ir kviečia į renginį, kuris vyks 2013 metų lapkričio 24 d. 16 val. gimnazijos aktų salėje.
Pirmadienį Lietuvoje startavo profesinės savanorystės iniciatyvios „Kam to reikia?“ pirmą kartą rengiamas projektas Nacionalinė karjeros savaitė, vyksianti lapkričio 11-15 dienomis. Projektą globoja LR prezidentė Dalia Grybauskaitė.