Pranešimai

Nacionalinė karjeros savaitė Josvainių gimnazijoje!

nacionalinisPirmadienį Lietuvoje startavo profesinės savanorystės iniciatyvios „Kam to reikia?“ pirmą kartą rengiamas projektas Nacionalinė karjeros savaitė, vyksianti lapkričio 11-15 dienomis. Projektą globoja LR prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Visą šią savaitę miestų ir miestelių ugdymo įstaigose svečiuosis įvairių profesijų atstovai, kurie moksleiviams pasakos apie profesijų pasaulį, karjeros sėkmę, pašaukimą, ragins kuo anksčiau pradėti galvoti apie ateitį, atsakys į moksleiviams rūpimus klausimus.

Lapkričio 14 d. (ketvirtadienį) mūsų gimnazijoje viešės ir savo patirtimi dalinsis laisvoji ekspertė Eglė Virbalaitė, drąsiai ir atkakliai siekusi savojo tikslo. Įgyvendinusi svajonę ši jauna mergina yra pasirengusi jaunimui papasakoti, kaip suprasti, ko iš tikrųjų gyvenime nori, kaip rasti būdą žengti norimu keliu ir tapti savo sričių profesionalais.

 

 Plačiau apie Nacionalinę karjeros savaitę

http://www.15min.lt/naujiena/verslas/kam-to-reikia/prasidedanti-nacionaline-karjeros-savaite-sujudins-daugiau-nei-250-mokyklu-677-383865?cf=vl
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


 Mokinių skatinimo ir drausminimo tvarka 2013 metų lapkričio 12 d. direktoriaus įsakymu Nr. V1-185   papildoma šiais punktais :

1.Jei moksleivis yra apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotikų mokykloje ar jos teritorijoje, pirmiausia informuojame tėvus (globėjus, rūpintojus) arba pranešame Nepilnamečių inspektorei Gintarei Ivaškevičienei,  seniūnijos inspektoriui Laimonui Šaduikai   (6.12.1. punktas).

2. Gimnazijos  teritorija suprantama ir kaip teritorija nuo gimnazijos iki pradinės mokyklos. (6.12.2. punktas)

3. Prisirūkę mokiniai negali dalyvauti pamokose – su jais kalbasi socialinė pedagogė arba sveikatos priežiūros specialistė (6.14.  punktas).

Kodėl Tolerancijos dienos minėjimui siūloma Gėlė?