Pranešimai

Pasitikime Tarptautinę Tolerancijos dieną – lapkričio 16-ąją su TOLERANCIJOS GĖLIŲ žiedais!

Kodėl Tolerancijos dienos minėjimui siūloma Gėlė?

Gėlė – visuomet kelia teigiamas emocijas. Gėlės dovanojamos mylimam žmogui, įteikiamos sveikinant įvairiomis progomis, pagerbiant kieno nors atminimą ar įteikiamos susitaikymo ženklan. Gėlė dovanojama ne tik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt nemėgsti, kuris yra kitoks, bet tu jį toleruoji – priimi tokį, koks jis yra. Žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia.  Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi. Gėlė gali būti simbolis, sujungiantis skirtingus žmones.
Būkime tolerantiški ir laikykimės nuostatos: gerbdamas kitą – gerbi save!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiuo metu nėra įrašų.