Pranešimai

2bG klasės moksleivių edukacinė ekskursija į Kėdainių krašto muziejų

Edukacinės programos tikslas - per aktyvią pažintinę veiklą  muziejuje  sudominti moksleivius gimtojo krašto istorija. Muziejaus darbuotojai papasakojo, kad Kėdainiai – M. Daukšos ir Č. Milošo žemė Mokiniai patys skaitė M. Daukšos ir Renesanso laikotarpio Lietuvos poetų kūrybą: ištraukas iš rašytojo M. Katkaus etnografinės apybraižos „Balanos gadynė“ (pademonstruota tikra tuo laikmečiu naudota balana, kuri apšviesdavo valstiečių trobas), Č. Milošo autobiografinio romano „Isos slėnis“. Moksleiviai peržiūrėjo Lietuvos televizijoje pagal J. Paukštelio romaną pastatyto spektaklio „Kaimynai“ ištrauką, o po peržiūros aptarė tuometinio kaimo vaizdus, buitį, papročius.

             Moksleiviams buvo leista  pasirinkti tipiškiausius minėtų autorių kūrinių personažus, persirengti sukurtais stilizuotais to laikmečio rūbais, garsiai perskaityti ištraukas iš atitinkamo laikmečio autorių kūrybos (pagal tai, kurio laikmečio personažais apsirengė moksleiviai),  kurti inscenizacijas. Vaikams buvo labai įdomu pasijusti iš senųjų amžių atvykusiais svečiais, pabandyti pajausti atitinkamo laikmečio dvasią, nusifotografuoti su stilizuotais kostiumais.

C:akepathmuziejus 034.jpg

C:akepathmuziejus 026.jpg

 

C:akepathmuziejus 038.jpgC:akepathmuziejus 035.jpgC:akepathmuziejus 055.jpg

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sausio 13-17 d. 1-4G klasių mokiniams tradicines pamokas pakeitė karjeros užsiėmimai.

Gimnazijos pradinės mokyklos patalpose vyksta 1-4 klasių moksleivių, lankančių Dailės mokyklą Josvainiuose, darbų parod a .
 


Artėjant svarbiausioms žiemos šventėms, pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai buvo pakviesti sudalyvauti organizuojamoje parodėlėje „Mes pastatėm sniego senį“. Dalyvių paprašyta iš buitinių atliekų ar gamtinių medžiagų  sukonstruoti senį besmegenį.