Pranešimai

Gimnazijos istorijos įprasminimas

Kabineto įrengimą parėmė buvusio direktoriaus sūnus, XXXI laidos abiturientas, verslininkas Darius Rakickas. Kitas mokyklos auklėtinis, verslininkas Vitolis Staškevičius, gražiai įprasmino mokyklos istoriją stenduose, kurie puošia kabineto sienas. Originaliai ir gausiai nuotraukomis iliustruotame pagrindiniame stende pateikta mokyklos istorija per 45 metus. Stendo viduryje – senoji mokyklinė lenta su V.Rakicko žodžiais ir autografu. Kitas kabineto sienas puošia spalvingi stendai su matematinėmis formulėmis. Kabinete daug medžiagos iš V.Rakicko asmeninio archyvo.

Nuo šių mokslo metų gimnazistai galės pretenduoti į dvi Vytauto Rakicko vardo pinigines premijas, skirtas geriausiems gimnazijos matematikams. Premijas įsteigė Darius Rakickas. Jos kasmet bus įteikiamos mokslo metų pabaigoje vykstančioje gimnazijos Metų simbolio nominantų šventėje.

Matematikos kabineto atidarymo šventėje dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, vyresnioji specialistė Skinutė Jankevičienė, buvęs mokyklos direktorius Vytautas Rakickas, jo artimieji, gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius, gimnazijos matematikos mokytojai, mokiniai. Pamoką apie savo ir savo mokyklos sėkmės istoriją vedė Vytautas Rakickas.

Pagarbiai

Josvainių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja

ugdymui Jūratė Petronienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gimnazijoje apsilankius mokinių  Jaunųjų tyrėjų  komandai   6a klasės mokinį  Luką Pukelį labai sudomino  paskaita apie  robotus ir jų veikimą. Ilgai nelaukęs jis  nusprendė pats  pabandyti padaryti mini robotuką, kurio pagrindui puikiai tiko dantų šepetėlis, o vėliau, jau gaminant didesnį robotą, batų valymo šepetys.

Lukas pasakojo, kad jam labai patiko pats  roboto darymo procesas, todėl dabar  Luko  svajonė – sukurti dar  didesnius robotukus ir tobulinti padarytus. Mums, klasės draugams, jo darbeliai taip pat labai įdomūs. Mes netgi pasiūlėme jam pagaminti robotą ant didelio šepečio, kuris galėtų tapti tikru pagalbininku Luko  mamai.

6a klasės mokinė Milda Vitkauskaitė

2014 m. sausio 21d. vyko 2bG klasės edukacinė ekskursija į Kėdainių krašto muziejų. Muziejuje moksleiviai klausėsi paskaitos „Žymūs Kėdainių krašto žmonės”, kurios metu buvo supažindinti su garsiausiomis ir iškiliausiomis Kėdainių krašto asmenybėmis, garsinusiomis jį savo kūryba ir didžiais darbais.

Sausio 13-17 d. 1-4G klasių mokiniams tradicines pamokas pakeitė karjeros užsiėmimai.