Pranešimai

Knyga - mano geriausias draugas

Bibliotekoje vyko integruota etikos pamoka „Knyga – mano geriausias draugas“, kur pirmos klasės mokiniai aiškinosi kaipgi tapti knygos draugu, tikru skaitytoju, klausėsi knygelės prašymo, susipažino su bibliotekos taisyklėmis, su knygelėmis, mokėsi kurti savo parašą.

Apsilankymo akimirkos...

 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vilniaus knygų mugė – neeilinis Lietuvos kultūros reiškinys, suburiantis knygos žmones, galima sakyti, iš viso pasaulio. Užtenka paminėti, kad knygų mugėje prieš kelerius metus lankėsi ,,Heroino” autorius - britų rašytojas Melvinas Burgessas. Šiemet šis tarptautinis renginys, vykęs vasario 20-23 dienomis, 15-asis ir skirtas K. Donelaičio 300-ioms gimimo metinėms.

Kėdainių rajono Josvainių gimnazija daug dėmesio skiria savo istorijos įprasminimui. Prie įėjimo į gimnaziją stogastulpiu įamžintas Josvainių krašto pedagogo Vlado Balsio atminimas, buvusių kūno kultūros mokytojų nuotraukos puošia koridorių prie sporto salės. Šiais metais, prieš pat Vasario 16-ąją, gimnazijoje įrengtas buvusio ilgamečio mokyklos direktoriaus ir matematikos mokytojo Vytauto Rakicko vardo matematikos kabinetas. Vytautas Rakickas mokyklai vadovavo net 45 metus. Vargu, ar rasime Lietuvoje kitą direktorių, tiek metų atidavusį savo mokyklai.

Gimnazijoje apsilankius mokinių  Jaunųjų tyrėjų  komandai   6a klasės mokinį  Luką Pukelį labai sudomino  paskaita apie  robotus ir jų veikimą. Ilgai nelaukęs jis  nusprendė pats  pabandyti padaryti mini robotuką, kurio pagrindui puikiai tiko dantų šepetėlis, o vėliau, jau gaminant didesnį robotą, batų valymo šepetys.

Lukas pasakojo, kad jam labai patiko pats  roboto darymo procesas, todėl dabar  Luko  svajonė – sukurti dar  didesnius robotukus ir tobulinti padarytus. Mums, klasės draugams, jo darbeliai taip pat labai įdomūs. Mes netgi pasiūlėme jam pagaminti robotą ant didelio šepečio, kuris galėtų tapti tikru pagalbininku Luko  mamai.

6a klasės mokinė Milda Vitkauskaitė