Pranešimai

Gimnazistai Vytauto Didžiojo universitete „matavosi“ profesiją

Čia savo patirtimi dalinosi universiteto absolventai, kurių įkvepiančios istorijos buvo skirtos tam, jog jauni žmonės galėtų domėtis jiems patinkančia sritimi, sužinoti, kokių būdo savybių reikia vienam ar kitam darbui, kokius iššūkius tenka nugalėti ir kaip atrodo įvairių profesijų atstovų darbo diena. O ką veikia genetikas, finansų ekspertas, IT specialistas, karininkas, aktorius, redaktorius, reklamos agentūros direktorius, drabužių dizainerė, koučeris gimnazistai sužinojo jau praėjusį penktadienį. Pasak jų, specialybių aprašai nesuteikia tiek daug informacijos, kiek jos gaunama iš gyvo pokalbio su nemažą patirtį turinčiais specialistais. Todėl tokie susitikimai neabejotinai gali padėti renkantis kelią ir suvokiant, kokį darbą teks dirbti ateityje.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Dovanokime lietuvių autorių knygas šalies bibliotekoms!

 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms.

Bibliotekoje gautos naujos knygos, kurios papildys knygų lentynas ir pradžiugins skaitytojus.

Kviečiu skaityti

Pavasarį vykusios akcijos „Mes rūšiuojame“ metu dalis lėšų buvo skirta gimnazijos bibliotekai. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo, kad bibliotekos lentynas papildytų naujos knygelės.