Pranešimai

Pamoka penktokams apie saugumą internete ir... draugystę

Šio specialisto pamoka – didžiulė dovana mūsų penktokams. Jos pabaigoje vaikai suprato, kad visgi geriausi draugai yra tie, kurie nesislepia po internetiniais šešėliais ir bendrauja su mumis tiesiogiai „akis į akį“. Todėl norėdami įsitikinti, ką gali draugystė ir rūpestis artimu, mokiniai nuvyko į VŠĮ „Penkta koja“. Čia džiaugsmingais garsais juos pasitiko šių namų gyventojai – šuniukai, nuolat laukiantys draugiško žvilgsnio, drąsinančio paglostymo, švelnių žmogaus rankų, su meile dovanojančių keturkojams maisto ir šiltų paklotų. Penktokai likimo nuskriaustiems gyvūnėliams buvo labai dosnūs, kiekvienas turėjo po nemažą krepšį lauktuvių – taip reikalingo ir būtino išgyvenimui maisto. Iš gyvūnų prieglaudos mokiniai išvažiavo pasižadėję niekada neskriausti silpnesnių už save, pasirūpinti alkstančiais, pranešti reikiamoms tarnyboms apie globos ieškančius, o vieną kitą „pamestinuką“ netgi priimti į savo namus. Juk draugystė – didi jėga. Ir tas, kuris ją dovanoja, neišvengiamai sulaukia to paties ar net daugiau. Toks yra gyvenimo dėsnis...

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Dalinuosi gera naujiena – šiais metais Knygų Kalėdų akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 25 knygos. Tad ačiū 3G kl. mokiniai Karinai Linkutei,   buvusiai mokiniai Emilijai Adomaitytei, pavaduotojai S. Vyšniauskienei, darbuotojai Birutei Adomaitienei,  mokytojams   J. Tranienei, V. Launikoniui, B. Donauskienei,  A. Jašinskienei. Pradinių klasių moksleiviai matydami savo mokytojų pavyzdį taip pat dovanojo knygas, tad ačiū 3 kl. mokytojai Rūtai Šlikienei ir mokiniams Gabijai Kaselytei bei Kristupui Balandžiui ir 4 kl. mokytojai Romualdai Žukienei, jos klasei, bei mokinei Audrei Leonavičiūtei, bei visiems kitiems :)

Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų ir Krakių M. Katkaus  gimnazijų penktokai susirinko į anglų kalbos kalėdinę – edukacinę popietę „Christmas is Coming“. 

Knygos bičiulius šiemet jau septintą kartą kviečia akcija „Knygų Kalėdos“. Kviečiu dovanoti naujas knygas savo gimnazijos bibliotekai, tai yra savo draugams, savo bendruomenei. Dalinkimės knygomis ir skaitykime! Akcija vyks iki sausio 6 d.