Pranešimai

Išmaniųjų, skaitmeninių technologijų taikymas anglų kalbos pamokose

Mūsų gimnazijoje jomis dažnai naudojasi anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė. Mokytojos teigimu, jos neabejotinai padeda gerinti mokymąsi, didina mokymosi motyvaciją bei nepamainomas įrankis pamatuoti mokinių mokymosi pažangą. Taikomos inovatyvios, skaitmeninės informacinės technologijos yra patrauklios mokiniais, kadangi pagyvina jų mokymą, o ir pats mokymas bei mokymasis tampa aiškesnis, įdomesnis, išsamesnis, dinamiškesnis. Mokytojos mokomi mokiniai jau yra išbandę Plickers, Quizziz, Animal 4D, Socrative bei Kahoot išmaniąsias programas ir tai tikrai ne pabaiga. Mokytoja ketina išbandyti ir kitas programas.

Mokiniams kompiuteriai ir kitos informacinės komunikacinės technologijos labai patinka, tačiau  IKT taikymas turi būti gerai apgalvotas ir sąmoningas. Taikant IKT, kaip ir renkantis bet kurį kitą metodą  pamokose, reikia įvertinti jo tikslingumą, kryptingumą ir veiksmingumą.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Pasitikdami pavasarį bei grįžtančius namo paukščius mūsų gimnazijos moksleiviai kelia inkilus. Mokiniai, susipažinę su inkilų gamybos ypatumais ir padedami savo technologijų mokytojo  Bronislavo Daukšos, inkilus gamino per technologijų pamokas. 
Kovo 19 – 23 dienomis Josvainių gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė be patyčių 2018“, kurioje dalyvavo visa gimnazija. Vyko akcijos: „Nemokama šypsena“, „Nemokamas apsikabinimas“, Nemokamas rankos paspaudimas“. Gimnazijos fojė visą savaitę veikė „Nuotaikos barometras“. Mokiniai galėjo išreikšti tos dienos nuotaiką, džiugu, kad geros nuotaikos ženkliukų buvo daugiau. 
„Jei gali kalbėt – gali dainuot, jei gali vaikščiot – gali šokt, o jei nedūsti gulėdamas – gali eiti į žygį, o žinot, kur visi keliai veda? Į Ariogalą! Taigi nei dainų, nei šokių netrūks, o po to ir naktinis žygis bus! Atvykit kurie netingit...“ Tokiu šūkiu kovo 23 d. organizatoriai sukvietė kolektyvus iš įvairių Lietuvos kampelių į  modernaus folkloro festivalį „Ariogalos lygiadienis 2018“.