Pranešimai

Pasitikdami paukščius keliame inkilus

Žaliava inkilams pasirūpino Viltės Vaidotaitis tėtis, tad šeštokams teliko stropiai kibti į darbą ir štai – su darbuotojų pagalba šeši inkilai jau iškelti. Tikimės, kad paukščiai juose apsigyvens ir greitai visa gimnazijos bendruomenė galėsime džiaugtis vis gausesnėmis ir linksmesnėmis sparnuotųjų draugų giesmėmis.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 19 – 23 dienomis Josvainių gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė be patyčių 2018“, kurioje dalyvavo visa gimnazija. Vyko akcijos: „Nemokama šypsena“, „Nemokamas apsikabinimas“, Nemokamas rankos paspaudimas“. Gimnazijos fojė visą savaitę veikė „Nuotaikos barometras“. Mokiniai galėjo išreikšti tos dienos nuotaiką, džiugu, kad geros nuotaikos ženkliukų buvo daugiau. 
„Jei gali kalbėt – gali dainuot, jei gali vaikščiot – gali šokt, o jei nedūsti gulėdamas – gali eiti į žygį, o žinot, kur visi keliai veda? Į Ariogalą! Taigi nei dainų, nei šokių netrūks, o po to ir naktinis žygis bus! Atvykit kurie netingit...“ Tokiu šūkiu kovo 23 d. organizatoriai sukvietė kolektyvus iš įvairių Lietuvos kampelių į  modernaus folkloro festivalį „Ariogalos lygiadienis 2018“.  

Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. Šią dieną susilygina dienos ir nakties ilgumas, prasideda astronominis pavasaris. Tą dieną mūsų gimnazijoje buvo iškelta Žemės vėliava. Pasaulinė Žemės diena  mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime ir turime atlikti kiekvienas savo kieme, savo namų aplinkoje, darbo vietoje.