Pranešimai

Edukacinių konkursų „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ rezultatai

Didžiuojamės laimėtais diplomais:

Anglų kalba:

Erikas Banys (7 klasė) – I laipsnio diplomas – rezultatas 93%  (mokytoja Sniežana Slavinskienė)

Gustas Gineika (7 klasė) –  III laipsnio diplomas - rezultatas 77%   (mokytoja Sniežana Slavinskienė)

Viktoras Ragožius (4G klasė) – I laipsnio diplomas - rezultatas 92%    (mokytoja Sniežana Slavinskienė)

Toma Jonykaitė (4G klasė) – II laipsnio diplomas - rezultatas 83%    (mokytoja Sniežana Slavinskienė)

Rosita Urbanavičiūtė (4G klasė) – III laipsnio diplomas - rezultatas 71%    (mokytoja Sniežana Slavinskienė)

Lietuvių kalba:

Viktoras Ragožius (4G klasė) – I laipsnio diplomas - rezultatas 98%    (mokytoja Angelina Vaičekauskienė)

Biologija:

Viktoras Ragožius (4G klasė) – I laipsnio diplomas - rezultatas 90%    (mokytoja Skaidrūnė Vyšniauskienė)

Toma Jonykaitė (4G klasė) – padėka - rezultatas 83%    (mokytoja Skaidrūnė Vyšniauskienė)

Istorija:

Viktoras Ragožius (4G klasė) – I laipsnio diplomas - rezultatas 98%    (mokytojas Vaidas Grišinas)

https://www.olympis.lt/index.php?page=print_results&school_id=72

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Į mokyklas įžengė Z (Google) karta - skaitmeninio amžiaus vaikai, kurie jau nuo mažų dienų yra pripratę prie naujausių technologijų. Tad naudojami inovatyvūs mokymo metodai padeda tokiems mokiniams geriau atlikti užduotis, pagreitina jų mokymosi ir suvokimo procesus, paįvairina veiklą, ugdo jų  įgūdžius, gebėjimus bei kompetencijas. Vienas iš inovatyvių mokymo metodų ugdymo procese yra informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT).


Pasitikdami pavasarį bei grįžtančius namo paukščius mūsų gimnazijos moksleiviai kelia inkilus. Mokiniai, susipažinę su inkilų gamybos ypatumais ir padedami savo technologijų mokytojo  Bronislavo Daukšos, inkilus gamino per technologijų pamokas. 
Kovo 19 – 23 dienomis Josvainių gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė be patyčių 2018“, kurioje dalyvavo visa gimnazija. Vyko akcijos: „Nemokama šypsena“, „Nemokamas apsikabinimas“, Nemokamas rankos paspaudimas“. Gimnazijos fojė visą savaitę veikė „Nuotaikos barometras“. Mokiniai galėjo išreikšti tos dienos nuotaiką, džiugu, kad geros nuotaikos ženkliukų buvo daugiau.