Akcija „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų

Knygų sąrašas:

Antradienį mes, 3G klasės mokiniai, su mokytoja Onute Jačiunskiene lietuvių kalbos pamokas praleidome netradiciškai - aplankė Kėdainiuose esantį Mikalojaus Daukšos ąžuolą ir biblioteką.

„Olympis 2018 rudens sesijos“ rezultatai:

Anglų kalbos konkurse dalyvavo vienuolika mokinių, iš kurių  šeši pradinukai ir vienas aštuntos klasės mokinys užėmė prizines vietas.

Iš vienuolikos pradinių klasių mokinių, dalyvavusių  lietuvių kalbos konkurse, visi vienuolika užėmė prizines vietas.

Iš septyniolikos pradinių klasių mokinių  matematikos konkurse prizines vietas užėmė dešimt mokinių.

Biologijos konkurse prizines vietas užėmė visi vienuolika dalyvavusių pradinių klasių mokinių.

Sveikiname.

Gruodžio 6 d. mūsų gimnazijoje 1G-4G klasės mokiniai dalyvavo „Pilietiškumo mokykloje“, kurią pravedė Vilniaus skyriaus ,,Jaunųjų konservatorių lyga“ (JKL). Renginio pradžioje, pasiskirstę į partijas, priiminėjome sprendimus ir bandėme gauti kuo didesnį rinkėjų palaikymą. Vėliau rinkome merą. Turėjome keturis kandidatus, todėl buvo  labai įdomu klausytis jų kalbų, užduoti klausimus ir šiek tiek padiskutuoti.