Pranešimai

6 klasės anglų kalbos popietė „Wintertime Joys“

Susitikimo metu moksleiviai atliko interaktyvias anglų k. užduotis, lavino komandinio darbo ir kūrybiškumo įgūdžius, sukurdami bendrą žiemos paveikslą. Netradicinę veiklą organizavusios mokytojos S. Slavinskienė ir D. Miščenkovienė labai džiaugiasi sėkmingu 6 klasės mokinių bendradarbiavimu, kuris tęsiasi jau antrus metus ir tikisi, kad glaudus bendradarbiavimas tęsis ir ateityje.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Tikra žiema vilioja vaikučius į lauką pasidžiaugti žiemos malonumais, tačiau ilgi tamsūs vakarai primena, kad tai labai tinkamas laikas atsiversti knygą. Tad sausio viduryje į gimnazijos biblioteką buvo pakviesti pradinių klasių mokiniai, kur jų laukė gražios, spalvingos, įdomios, per Knygų Kalėdų akciją padovanotos knygos ir šias knygas nekantraujanti pristatyti bibliotekininkė. 

Dalyvaujame tarptautiniame eTwinning projekte „H.E.A.L. Health-Environment-Arts- Locomotive“ (lietuviškai „Sveikatos – Aplinkos – Sugebėjimų lokomotyvas“ ) apie sveiką gyvenseną, kuri tobulina organizmo galimybes,  padeda išsaugoti ir stiprinti sveikatą, sveiką mitybą, apjungiančią kiekybę, kokybę ir režimą bei saugios ir sveikos aplinkos kūrimą.  Prie projekto prisijungė Turkijos, Ukrainos, Kroatijos, Serbijos, Albanijos bei Portugalijos komandos. Lietuvos komandą sudaro 6 klasės mokiniai: Emilis Maskaliūnas, Estrėja Lukomavičiūtė, Edvinas Ališauskas, Urtė Arkadijevaitė, Augustas Fedosiukas, Viltė Akstinaitė bei Austėja Abromaitytė. Projektą koordinuoja anglų kalbos mokytoja metodininkė Sniežana Slavinskienė.


Minėdama 1991 metų kruvinuosius sausio įvykius, Josvainių gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Prisimindami Lietuvos laisvės gynėjus,  uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes.