Pranešimai

Mes prisimename

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mokytojoms J. Tranienei, J. Amalevičienei, R. Žukienei, pavaduotojai S. Vyšniauskienei. Taip pat mokiniams: 1 kl. mokiniams Rūtai Vaitelytei, Ryčiui Leonavičiui ir Patricijai Juškytei; 3 kl. mokiniui Adomui Vaiteliui; 4 kl. mokinei Gabijai Kaselytei; 5 klasės auklėtojai Sniežanai Slavinskienei ir visiems penktokams už tris nuo klasės padovanotas knygas, taip pat Audrei Leonavičiūtei; 3 G kl. auklėtojai Onutei Jačiunskienei ir visiems vienuoliktokams už tris nuo klasės dovanotas knygas, taip pat Edvardui Petraičiui už dovanotas knygas. Leidyklai „Nieko rimto“ už tris puikias knygas paaugliams. Dovanų gavome net 38 knygas, kviečiu skaityti, augti, tobulėti 

Gimnazijos bibliotekininkė


Jau aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijuoja akcija „Knygų Kalėdos“ ir kviečia dovanoti laukiamiausių, reikalingiausių knygų savo bibliotekai. Visus raginu atsiliepti į šių metų šaukinį ir pasidalinti gerumu, dosnumu ir  džiaugsmingai dovanoti savo gimnazijos bibliotekai  naujas, įdomias  knygas.

       Gimnazijos bibliotekininkė Sandra


Gruodžio 10 – 20 dienomis Josvainių gimnazijos ir J. Paukštelio progimnazijos mokiniai  vykdė projektą „Kalėdinės dirbtuvėlės: sveikinimai draugui ir vienišiems seneliams“.