Pranešimai

Abiturientai ruošiasi brandos egzaminams

Vikenta ruošiasi šokio mokykliniam brandos egzaminui. Ji paruošė kūrybinio darbo aprašą, sukūrė šokio kompoziciją. Egzamino metu Vikenta atliks du šokius – Vienos valsą ir šiuolaikinį šokį ,,Rutina‘‘.

Linkėdami Vikentai sėkmės, pateikiame keletą užfiksuotų akimirkų iš  repeticijų.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Skelbiamas receptų konkursas „Mano sveikas patiekalas“. Pagaminkite sveiko maisto patiekalą sau ar savo artimiesiems ir atsiųskite nuotrauką su receptu iki vasario 28 d. el. paštu silkaitiene@yahoo.com arba atneškite į technologijų kabinetą mokytojai V. Šilkaitienei. Nepamirškite nurodyti savo vardą, pavardę, klasę. Kovo 1 d. burtų keliu bus išrinkti trys nugalėtojai,  kurių laukia prizai.


       Vasario 8 dieną Šėtos gimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada ,,Mano laiškas rytojui". Josvainių gimnazijos 2G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė pasirodė puikiai. Vaidos namų darbas ,,Laiškas, parašytas augalais" buvo išrinktas šauniausiu namų darbu 1G-2G koncentre. Olimpiados metu kurta užrašų knygelė įvertinta aukščiausiais balais ir Vaida deleguojama dalyvauti respublikiniame etape. Sėkmės, Vaida!                                                                                                                                            V.Šilkaitienė


Vasario 5 dieną Josvainių gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius ir Lietuvos sporto universiteto rektorė Diana Rėklaitienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Tai jau trečioji sutartis tarp mūsų gimnazijos ir universitetų – jau bendradarbiaujame su KTU ir VDU Žemės ūkio akademija. Džiaugiamės sudarę sutartį su LSU, čia gimnazistai turės sąlygas naudotis universiteto metodine bei materialine baze, dalyvauti renginiuose, vykdyti bendrus projektus. Tikimės, kad gabiausi mūsų gimnazistai netolimoje ateityje papildys šio universiteto gretas.