Pranešimai

Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko atstovų viešnagė

Kariai supažindino mokinius su Lietuvos kariuomenės misija, uždaviniais bei struktūra. Dėmesingi ir aktyvus mokiniai buvo apdovanoti  Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko suvenyrais. Mokomojo pulko kariai betarpiškai bendraudami leido mokiniams iš arti susipažinti su kasdienės kario buities elementais bei lengvosios ginkluotės pavyzdžiais. Nuoširdžiai atsakinėjo į mūsų mokiniams aktualius karybos klausimus.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 20 dieną ateina astronominis pavasaris arba pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Ši diena paskelbta Pasauline Žemės diena. Josvainių gimnazijos bendruomenė, minėdama šią dieną, organizavo bėgimą!
Panevėžio rajono Upytės tradicinių amatų centre balandžio mėnesį vyks 2019 m. Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos turo paroda- konkursas. Iš Kėdainių rajono į regioninį turą pateko net vienuolikos skirtingų tradicinių amatų jaunųjų amatininkų darbai. Jau trečią kartą į regioninio turo parodą- konkursą su popierinėmis užuolaidėlėmis vyks Josvainių gimnazijos 3G klasės moksleivė Kornelija Maziliauskaitė. 

Kovo 14 d. į gimnazijos aktų salę 5 kl. ir 1G kl. mokinius bendrai veiklai pakvietė projektas skirtas Knygnešio dienai „...imkiet mani ir skaitykiet“. Lietuvių kalbos mokytojos A. Vaičekauskienės inicijuotas projektas suteikė galimybę abiejų klasių mokiniams atsiskleisti, bendradarbiauti, ugdytis tokius puikius bruožus kaip iškalba, drąsa, artistiškumas, empatija, pasigilinti į knygnešystės istoriją, jos įtaką mūsų šaliai.