Pranešimai

Gimnazijos bibliotekoje paminėta Knygnešio diena

Vienas iš mokinių raiškiai perskaitė M. Muravjovo įsakymą apie lietuviškos spaudos uždraudimą, kartu visi pasižiūrėjo pažintinį įrašą apie knygnešius, aptarė, kaip sunku jiems buvo kirsti sieną. Pirmokai  galėjo patys pabūti knygnešiais ir žandarais, vienos grupelės slėpė supakuotas knygas, kitos jų ieškojo, buvo tikrai daug emocijų. Renginio pabaigoje bibliotekininkė skaitė mokiniams lietuviškus žodžius ir pirmokai, išsirinkę jiems labiausiai patinkantį,  jį užrašė ir visi kartu, priklijavę šiuos gražius, svarbius žodžius prie valtelių, plukdino simboliniu Nemunu.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 7 dieną burtų keliu buvo išrinkti receptų konkurso ,,Mano sveikas patiekalas“ nugalėtojai. Išrinkti receptus padėjo būrelio ,,Puodeli, virk!" narės 5 klasės mokinės - Evelina Budrytė, Audrė Leonavičiūtė ir Kamilė Kvedaraitė, o nepriklausomas stebėtojas buvo 6 klasės mokinys Edvinas Ališauskas. Nugalėtojais tapo 5 klasės mokinė Augustė Argustaitė ( receptas ,,Biskočiai"), 8 klasė mokinių grupė - Gabija Vazgytė, Kamilė Mačekūnaitė, Erikas Banys (receptas ,,Sumuštinukai su mocarela ir pomidorais")  ir būrelio ,,Puodeli, virk!" mokinių grupė  (receptas ,,Kepti obuoliai su varške"). Nugalėtojų laukia prizai.

Mūsų gimnazijos abiturientai įtemptai ruošiasi pirmiesiems brandos egzaminams. 4G kl. mokinė Vikenta Žemaitytė pirmąjį egzaminą laikys Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje jau kovo 19 dieną.


Skelbiamas receptų konkursas „Mano sveikas patiekalas“. Pagaminkite sveiko maisto patiekalą sau ar savo artimiesiems ir atsiųskite nuotrauką su receptu iki vasario 28 d. el. paštu silkaitiene@yahoo.com arba atneškite į technologijų kabinetą mokytojai V. Šilkaitienei. Nepamirškite nurodyti savo vardą, pavardę, klasę. Kovo 1 d. burtų keliu bus išrinkti trys nugalėtojai,  kurių laukia prizai.