Pranešimai

Hamletas

Taip, žinau, skamba senoviškai ir labai neįdomiai, mes irgi taip pagalvojom, išgirdę apie išvyką... Tačiau sužinoję, kad spektaklį pastatė Vidas Bareikis, sutikome vykti. Režisieriaus darbas ir kūrybingumas leido pamatyti seną istoriją ,,kitokiu kampu“. Pamatėme dramą su subtiliu humoru jausmu, įdomiais teatriniais efektais. Taigi mūsų kartai archajiškai atrodantį dramos kūrinį jis prikėlė „naujam gyvenimui“. Esame dėkingi mūsų auklėtojai Onutei Jačiunskienei už šią progą nuvykti ir pamatyti neįprastą ir modernų spektaklį.
                                                                                                                   Haroldas, 3G klasė
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimanzija jau antrus metus iš eilės dalyvauja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos „Sodros“ ir KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto bendrame projekte „Nepamiršk Parašiuto“. 

Pavasaris – puikus ir šilumą žadantis metas, kuris visiems mokiniams primena, kad vos po kelių mėnesių atostogauti pakvies vasara. Tačiau 2 ir 4G kl. gimnazistams tai pirmųjų rimtesnių iššūkių laikas. Didžiausią stresą, kaip žinia, mokiniams kelia viešasis kalbėjimas. Todėl lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Andželika Jašinskienė ir Onutė Jačiunskienė su mokiniais pasirinko kiek kitokią formą pristatyti pranešimus.


Šiandien Josvainių gimnazijos aktų salėje įvyko gimnazistų susitikimas su kariais iš Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko.