Pranešimai

„...imkiet mani ir skaitykiet“

Renginio vedantieji 1G kl. mokiniai Rikantė ir Vilius į sceną kvietė penktokų komandas ir jų padėjėjus, pagalbininkus – devintokus. Komandos turėjo užduotis, kurias pristatė visiems susirinkusiems, vieni puikiai pristatė scenelę iš knygnešių laikų, skambėjo istorijos, dainos, kiti pristatinėjo perskaitytų knygų autorius, knygas, pasakojo ištraukas iš knygų, demonstravo joms skirtus plakatus, skirtukus, buvo net susikūrę šūkius. Buvo labai malonu stebėti, kaip vyresni moksleiviai stebi,  drąsina jaunesniuosius savo draugus, padeda jiems. Vėliau, mokytojos pakviesti,  mokiniai aptarė, kas jiems buvo smagiausia, su kokiais sunkumais susidūrė. Renginio pabaigoje bibliotekininkė mokiniams pristatė knygų parodą „Uždraustais keliais keliavusi knyga“, pavaduotoja J. Petronienė pasidžiaugė puikiu savarankiškumo ir  bendradarbiavimo pavyzdžiu.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 16-ąją švenčiame Knygnešio dieną, kadangi šią dieną gimė garsus Lietuvos knygnešys Jurgis Bielinis. Bibliotekininkė Sandra su pirmokėliais pirmiausiai bandė išsiaiškinti, kas ta nelaisvė, kalbėjosi  kaip labai norisi būti savimi, supažindino su knygnešystės istorija, reikšme, papasakojo apie knygnešių darbą, drąsą ir pasiaukojimą. 
Kovo 7 dieną burtų keliu buvo išrinkti receptų konkurso ,,Mano sveikas patiekalas“ nugalėtojai. Išrinkti receptus padėjo būrelio ,,Puodeli, virk!" narės 5 klasės mokinės - Evelina Budrytė, Audrė Leonavičiūtė ir Kamilė Kvedaraitė, o nepriklausomas stebėtojas buvo 6 klasės mokinys Edvinas Ališauskas. Nugalėtojais tapo 5 klasės mokinė Augustė Argustaitė ( receptas ,,Biskočiai"), 8 klasė mokinių grupė - Gabija Vazgytė, Kamilė Mačekūnaitė, Erikas Banys (receptas ,,Sumuštinukai su mocarela ir pomidorais")  ir būrelio ,,Puodeli, virk!" mokinių grupė  (receptas ,,Kepti obuoliai su varške"). Nugalėtojų laukia prizai.

Mūsų gimnazijos abiturientai įtemptai ruošiasi pirmiesiems brandos egzaminams. 4G kl. mokinė Vikenta Žemaitytė pirmąjį egzaminą laikys Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje jau kovo 19 dieną.