Pranešimai

Konkurso „Mano sveikas patiekalas“ rezultatai

Ačiū 4 klasės mokinei Smiltė Strankauskaitė  (receptas ,,Šokoladinis pudingas"), 5 klasės mokinei Livetai Mickevičiūtei (receptas ,,Obuolių mini bandelės"), 8 klasės mokiniams Ugnei Šaduikytei, Gabrielei Ragožiūtei,   Justui Stašauskui  (receptas ,,Pusryčių skrebučiai su avokadų užtepėle"), 2G klasės mokiniui Gerčiui Liutkevičiui (receptas ,,Mėsos kukuliai su bulvėmis bei pomidorų salotomis")  už aktyvų dalyvavimą konkurse. 

 

 

Prašau susipažinti su mokinių gamintų patiekalų receptais ir pasigaminti ką nors sveiko ir skanaus!

Receptai

Mokytoja Virginija


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mūsų gimnazijos abiturientai įtemptai ruošiasi pirmiesiems brandos egzaminams. 4G kl. mokinė Vikenta Žemaitytė pirmąjį egzaminą laikys Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje jau kovo 19 dieną.


Skelbiamas receptų konkursas „Mano sveikas patiekalas“. Pagaminkite sveiko maisto patiekalą sau ar savo artimiesiems ir atsiųskite nuotrauką su receptu iki vasario 28 d. el. paštu silkaitiene@yahoo.com arba atneškite į technologijų kabinetą mokytojai V. Šilkaitienei. Nepamirškite nurodyti savo vardą, pavardę, klasę. Kovo 1 d. burtų keliu bus išrinkti trys nugalėtojai,  kurių laukia prizai.


       Vasario 8 dieną Šėtos gimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada ,,Mano laiškas rytojui". Josvainių gimnazijos 2G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė pasirodė puikiai. Vaidos namų darbas ,,Laiškas, parašytas augalais" buvo išrinktas šauniausiu namų darbu 1G-2G koncentre. Olimpiados metu kurta užrašų knygelė įvertinta aukščiausiais balais ir Vaida deleguojama dalyvauti respublikiniame etape. Sėkmės, Vaida!                                                                                                                                            V.Šilkaitienė