Pranešimai

NATO egzaminas

Josvainių gimnazijoje NATO egzaminą laikė 1G ir 2G klasių mokiniai. Kiekvienam dalyviui buvo pateikti 30 klausimų, į kuriuos atsakyti reikėjo per 45 minutes. 
Į antrąjį etapą, vyksiantį rugsėjo 14 dieną, keliaus 70 geriausiai ir greičiausiai egzamino užduotis Lietuvoje įveikusių dalyvių, o 7 laimėtojų lauks išskirtinė galimybė apsilankyti NATO būstinėje Briuselyje.
Geriausiai NATO egzaminą išlaikė 2G mokiniai Roberta Širvaitytė, Ingrida Vaitkutė ir Gertis Liutkevičius. Visi dalyviai, laikydami šį egzaminą, patyrė daug teigiamų emocijų bei pagilino savo žinias apie NATO organizaciją ir Lietuvos integraciją į šią organizaciją.
 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mes, 11 gimnazinės klasės mokiniai ir dalis Josvainių mokytojų bendruomenės, pastarąjį sekmadienį (24 d.) vykome į Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį „Hamletas“. 
Josvainių gimanzija jau antrus metus iš eilės dalyvauja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos „Sodros“ ir KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto bendrame projekte „Nepamiršk Parašiuto“. 

Pavasaris – puikus ir šilumą žadantis metas, kuris visiems mokiniams primena, kad vos po kelių mėnesių atostogauti pakvies vasara. Tačiau 2 ir 4G kl. gimnazistams tai pirmųjų rimtesnių iššūkių laikas. Didžiausią stresą, kaip žinia, mokiniams kelia viešasis kalbėjimas. Todėl lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Andželika Jašinskienė ir Onutė Jačiunskienė su mokiniais pasirinko kiek kitokią formą pristatyti pranešimus.