Pranešimai

„Nepamiršk Parašiuto“ 2019

Šio projekto tikslas – padėti jaunajai kartai susigaudyti socialinio draudimo sistemoje bei pasidomėti apie socialines garantijas. Šiais mokslo metais Josvainių gimnazijos mokiniai dalyvavo protų kovoje „Nepamiršk Parašiuto“ kartu su Robertu Petrausku. Šiame protmūšyje iš viso buvo užregistruotos  net 178 komandos, kurios rungėsi tarpusavyje visoje Lietuvoje, o tarp jų dalyvavo ir trys Kėdainių rajono mokyklų komandos: Šviesiosios, Atžalyno bei Josvainių gimnazijos. Projekto kovos tarp mokyklų truko nuo lapkričio iki kovo mėnesio, kurių metu Kėdainių rajono gimnazistai rinkosi net 5 kartus KTU SHMMF fakultete. 
Dėkojame Josvainių komandai - Vaidai Šilkaitytei, Ingridai Vaitkutei, Mantui Niedzviegui, Airidui Brigiui, Matui Lukošiui, Klaudijui Kišonui, Robertai Širvaitytei, Gabijai Remeikytei bei Viktorui Pacevičiui. Šios komandos nariai viso projekto metu buvo išradingi, sumanūs, ištvermingi ir visada geros nuotaikos. Labai džiugu, jog garsinate Josvainių gimnazijos vardą.
Projekto koordinatorė, Sigita Rukšėnienė
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Pavasaris – puikus ir šilumą žadantis metas, kuris visiems mokiniams primena, kad vos po kelių mėnesių atostogauti pakvies vasara. Tačiau 2 ir 4G kl. gimnazistams tai pirmųjų rimtesnių iššūkių laikas. Didžiausią stresą, kaip žinia, mokiniams kelia viešasis kalbėjimas. Todėl lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Andželika Jašinskienė ir Onutė Jačiunskienė su mokiniais pasirinko kiek kitokią formą pristatyti pranešimus.


Šiandien Josvainių gimnazijos aktų salėje įvyko gimnazistų susitikimas su kariais iš Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko.


Kovo 20 dieną ateina astronominis pavasaris arba pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Ši diena paskelbta Pasauline Žemės diena. Josvainių gimnazijos bendruomenė, minėdama šią dieną, organizavo bėgimą!