Pranešimai

LIONS QUEST ,,Paauglystės kryžkelės” (V – VIII klasėms)

Išsamios pamokos ir pagalbinė programos medžiaga suvienija mokyklos personalą, šeimą, bendruomenę ir jaunus žmones. Ši programa į Bendrąsias ugdymo programas integruoja socialinį ir emocinį ugdymą, charakterio ugdymą, psichoaktyviųjų medžiagų ir patyčių prevenciją bei mokymąsi tarnaujant, taip skatindama tinkamą paauglių vystymąsi.

Mokytojai įgijo žinių, kaip ugdyti mokinių bendrąsias, lanksčiąsias kompetencijas, loginį, lingvistinį, kinestetinį, erdvinį, muzikinį, asmenybinį, tarpusavio santykių intelektus, mokėsi taikyti pamokose įvairius mokymosi metodus.

Pagal programą LIONS QUEST mūsų gimnazijoje planuojame pradėti dirbti nuo ateinančių mokslo metų.

Trijų dienų seminarą vedė LIONS QUEST programų instruktorė, socialinė pedagogė ekspertė Ona Misiukevičienė.

 


 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Balandžio 5 dieną Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 2G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė. Vaida iš olimpiados grįžo 9-10 klasių tarpe Tekstilės grupėje iškovojusi 3-ąją vietą . Džiaugiuosi Vaidos sėkme ir linkiu siekti dar aukštesnių rezultatų. 
„Knygos padeda neskubėti“, tokiu šūkiu ir Kęstučio Kasparavičiaus sukurtu plakatu šiais metais minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Šiai dienai paminėti Josvainių gimnazijos bibliotekininkė pakvietė antros klasės mokinius į biblioteką atrasti tą ramybę su knyga, susipažinti su garsiausiu pasakininku Hansu Kristianu Andersenu, su jo istorija, pasiekimais, mums visiems taip gerai pažįstamais kūriniais. 

Kovo 29 dieną pirmą kartą Lietuvoje buvo rengiamas NATO egzaminas. Jis skirtas Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (NATO) įkūrimo 70-mečiui ir Lietuvos narystės NATO 15 metų sukakčiai paminėti.