Pranešimai

Respublikinėje technologijų olimpiadoje iškovota 3-oji vieta

Smagu paminėti, kad šioje olimpiadoje pasisekė ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos 4G klasės mokinei Miglei Bilevičiūtei, kuri Tekstilės ir aprangos grupėje 11-12 klasių tarpe laimėjo 4 vietą, o Šėtos gimnazijos 8 klasės mokinė Viktorija Stanišauskaitė Mitybos grupėje 7-8 klasių tarpe iškovojo 1-ąją vietą. 

V. Šilkaitienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


„Knygos padeda neskubėti“, tokiu šūkiu ir Kęstučio Kasparavičiaus sukurtu plakatu šiais metais minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Šiai dienai paminėti Josvainių gimnazijos bibliotekininkė pakvietė antros klasės mokinius į biblioteką atrasti tą ramybę su knyga, susipažinti su garsiausiu pasakininku Hansu Kristianu Andersenu, su jo istorija, pasiekimais, mums visiems taip gerai pažįstamais kūriniais. 

Kovo 29 dieną pirmą kartą Lietuvoje buvo rengiamas NATO egzaminas. Jis skirtas Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (NATO) įkūrimo 70-mečiui ir Lietuvos narystės NATO 15 metų sukakčiai paminėti.


Mes, 11 gimnazinės klasės mokiniai ir dalis Josvainių mokytojų bendruomenės, pastarąjį sekmadienį (24 d.) vykome į Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį „Hamletas“.