Pranešimai

Stebuklingame pasakų pasaulyje

 Mokiniai kalbėjo, kodėl svarbu skaityti, vardino jiems žinomas pasakas, kalbėjo apie dažniausiai sutinkamus knygų herojus, apžiūrėjo spaudinių parodą, susipažino su K. Kasparavičiaus šiai dienai skirtu plakatu. Pasiskirstę grupėmis, bendradarbiaudami stengėsi kuo daugiau sudėlioti knygų pavadinimų, visiems sekėsi skirtingai, bet buvo smagu ir tie kurie daugiau skaitė, kurie mokėjo susitarti, tiems ir sekėsi geriau, o renginio pabaigoje mokiniai pasirinko patikusių knygelių.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 29 dieną pirmą kartą Lietuvoje buvo rengiamas NATO egzaminas. Jis skirtas Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (NATO) įkūrimo 70-mečiui ir Lietuvos narystės NATO 15 metų sukakčiai paminėti.


Mes, 11 gimnazinės klasės mokiniai ir dalis Josvainių mokytojų bendruomenės, pastarąjį sekmadienį (24 d.) vykome į Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį „Hamletas“. 
Josvainių gimanzija jau antrus metus iš eilės dalyvauja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos „Sodros“ ir KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto bendrame projekte „Nepamiršk Parašiuto“.