Pranešimai

Apdovanoti mažieji skaitytojai

Jais šiais metais tapo pirmokai: Patricija Juškytė, Evelina Adomaitytė, Jokūbas Mikėnas; antrokai: Tomas Kvietkus, Nojus Staškus, Lukas Monkūnas, Gabrielė Milašiūtė; trečiokai: Austėja Cibulskytė, Augustas Vaitkus, Kamilė Jakaitytė, Jonė Viltė Plauškaitė, Urtė Kondratavičiūtė; ketvirtokės: Gabija Kaselytė ir Santa Butkutė. Mokinukai apdovanoti padėkos raštais ir prizais ir pakviesti visada būti knygos draugais.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kaip ir kasmet mūsų atkakliausieji gimnazistai kovo pradžioje dalyvavo anglų kalbos KENGŪROS konkurse, kurio rezultatų teko nekantriai laukti porą mėnesių.

Tai tarptautinis projektas,  kuriame mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias, atlikdami įvairiausias užduotis. Norime pasidžiaugti gautais  rezultatais:

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, gegužės 7 d., gimnazijos bibliotekoje lankėsi trečios klasės mokiniai, kur susipažino su ilgu lietuviškų knygų draudimo etapu, to meto istorinėmis aplinkybėmis, knygnešių vaidmeniu ir lietuviško žodžio galia. 

Balandžio  9 - 11 d. gimnazijoje vyko prevencinės, socialinio ir emocinio ugdymo LIONS QUEST programos „Paauglystės kryžkelės“ mokymai mokytojams. Programa, kuri yra skirta V – VIII klasėms, pagrįsta įrodymais ir padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus.