Pranešimai

BALTIC AVENUE 2019

Šis partnerystės projektas suteikė daug patirties, smagaus laiko, galimybę susipažinti su kitų Baltijos šalių moksleiviais ir suprasti, kad vis dėl to, lietuviai yra linksmesni žmonės, nei latviai bei estai. Taip pat, ypatingai džiaugiuosi, kad projektas leido dar geriau susibendrauti su savo mokyklos moksleiviais. Kelionė į Trakus, leido dar kartą įsitikinti, kad bendravimas neformalioje aplinkoje yra žymiai smagesnis ir tuos pačius žmones, pamatai visai iš kitos pusės, todėl trys dienos projekte „Baltic avenue“, nors ir išvargino, tačiau ilgam paliko prisiminimus ir didelį bagažą naujos patirties... 

Justė S., 3G

Kiekvieną iš mūsų kaip asmenybę formuoja mūsų tėvynė, tauta ir, be abejo, bendravimas su kitomis tautomis. Todėl tradicinė, neseniai mūsų gimnazijoje vykusi draugystės šventė su Latvijos ir Estijos mokyklomis buvo puiki ir naudinga patirtis. Man, kaip šventės dalyvei, buvo įdomu pajusti mūsų tautų skirtumus. Susibendrauti su "broliukais" ir "pusbroliukais" nebuvo taip lengva - prie to daug prisidėjo kalbos barjeras. Tačiau, nepaisant to, šių šalių svečiai suteikė mums smagią ir tiesiog neįkainojamą patirtį, nes turėjome puikią galimybę pasipraktikuoti anglų kalboje, komunikavime ir organizavime. Supratome, kad lietuviai iš tikrųjų yra linksma ir draugiška tauta, tad, manau, kad mus aplankę latviai ir estai galės pasimokyti iš mūsų tiek pat, kiek ir mes iš jų. Tikiuosi, kad Baltijos šalys ir toliau stebins visą pasaulį savo vienybe ir nuoširdžiu bendradarbiavimu.

Kornelija M., 3 G

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gegužės pradžioje mūsų gimnazijos 6 klasės moksleiviai svečiavosi M. Katkaus Krakių gimnazijoje ir dalyvavo edukacinėje popietėje „Spring is in the Air“ (liet. „Pavasaris tvyro ore“).


Kaip ir kiekvieną pavasarį, Josvainių gimnazijos aktų salėje, pasibaigus pradinių klasių Meninio skaitymo konkursui, buvo apdovanoti daugiausiai gimnazijos bibliotekoje besilankantys ir skaitantys pradinukai, tikrieji knygos draugai. 


Kaip ir kasmet mūsų atkakliausieji gimnazistai kovo pradžioje dalyvavo anglų kalbos KENGŪROS konkurse, kurio rezultatų teko nekantriai laukti porą mėnesių.

Tai tarptautinis projektas,  kuriame mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias, atlikdami įvairiausias užduotis. Norime pasidžiaugti gautais  rezultatais: