Pranešimai

Edukacinė popietė „Spring is in the Air“

Susitikimo pradžioje abiejų gimnazijų šeštokai apsikeitė pavasariniais atvirukais. Popietės metu mokiniai susipažino su pagrindinėmis pavasario šventėmis, grupėse atliko žaismingas, interaktyvias užduotis. Įpusėjus popietei, moksleiviai, draugiškai bendraudami tarpusavyje, rašė pavasarinius palinkėjimus savo draugams ir sukūrė gražų pavasarinį Draugystės medį. Vėliau edukacinės popietės dalyviai susipažino, kaip Motinos dienos šventė yra švenčiama įvairiose pasaulio šalyse ir pagamino atvirukus brangiausiam pasaulyje žmogui – Mamai. Popietės iniciatorės  - anglų kalbos mokytojos Dalia Miščenkovienė ir Sniežana Slavinskienė bei jų ugdytiniai liko patenkinti įvykusiu susitikimu ir tikisi tęsti tarpmokyklinį draugišką bendradarbiavimą ir kitais mokslo metais.

S. Slavinskienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kaip ir kiekvieną pavasarį, Josvainių gimnazijos aktų salėje, pasibaigus pradinių klasių Meninio skaitymo konkursui, buvo apdovanoti daugiausiai gimnazijos bibliotekoje besilankantys ir skaitantys pradinukai, tikrieji knygos draugai. 


Kaip ir kasmet mūsų atkakliausieji gimnazistai kovo pradžioje dalyvavo anglų kalbos KENGŪROS konkurse, kurio rezultatų teko nekantriai laukti porą mėnesių.

Tai tarptautinis projektas,  kuriame mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias, atlikdami įvairiausias užduotis. Norime pasidžiaugti gautais  rezultatais:

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, gegužės 7 d., gimnazijos bibliotekoje lankėsi trečios klasės mokiniai, kur susipažino su ilgu lietuviškų knygų draudimo etapu, to meto istorinėmis aplinkybėmis, knygnešių vaidmeniu ir lietuviško žodžio galia.