KALBŲ KENGŪROS 2019 ANGLŲ KALBOS REZULTATAI

Auksinės Kengūros diplomus pelnė:

Pijus Macionis (7 klasė) – 199,25 taškai (3 lygis). Mokytoja Sniežana Slavinskienė.

Aistė Macinkevičiūtė (8 klasė)  – 196,75 taškai (3 lygis). Mokytoja Sniežana Slavinskienė.

Gabrielius Žvikas (2 klasė)  – 197,25 taškai (1 lygis). Mokytoja Sniežana Slavinskienė.

Sidabrinės  Kengūros diplomus pelnė:

Karolina Naraveckas (2 klasė)  – 193,75 taškai (1 lygis). Mokytoja Sniežana Slavinskienė.

Oranžinės  Kengūros diplomus pelnė:

Erikas Banys (8 klasė)  – 190 taškų (3 lygis). Mokytoja Sniežana Slavinskienė.

Viktorija Ščiukaitė (6 klasė)  – 191,25 taškai (2 lygis). Mokytoja Natalija Launikonienė.

Padėkos raštai:

Viltė Damanauskaitė (5 klasė)  – 189,5 taškai ( 2 lygis). Mokytoja Sniežana Slavinskienė.

Justė Kvedaravičiūtė (5 klasė)  – 171 taškas (2 lygis). Mokytoja Reda Maziliauskienė.

Audrė Leonavičiūtė (5 klasė)  – 180,5 taškų ( 2 lygis). Mokytoja Reda Maziliauskienė.

Deividas Matkus (7 klasė) – 173,25 taškai (3 lygis). Mokytoja  Sniežana Slavinskienė.

Ugnė Romanovaitė (5 klasė)   – 186,25 taškai ( 2 lygis). Mokytoja Reda Maziliauskienė.

Orinta Zdanauskaitė (5 klasė)   – 183,5 taškai (2 lygis). Mokytoja  Reda Maziliauskienė.

Dėkojame dalyviams, sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės AUKSINĖS KENGŪROS DIPLOMŲ savininkams, kurie rudenį turės galimybę išbandyti jėgas KALBŲ KENGŪROS LYDERIŲ ture.

S. Slavinskienė

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, gegužės 7 d., gimnazijos bibliotekoje lankėsi trečios klasės mokiniai, kur susipažino su ilgu lietuviškų knygų draudimo etapu, to meto istorinėmis aplinkybėmis, knygnešių vaidmeniu ir lietuviško žodžio galia.

Balandžio  9 - 11 d. gimnazijoje vyko prevencinės, socialinio ir emocinio ugdymo LIONS QUEST programos „Paauglystės kryžkelės“ mokymai mokytojams. Programa, kuri yra skirta V – VIII klasėms, pagrįsta įrodymais ir padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus.

Balandžio 5 dieną Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 2G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė. Vaida iš olimpiados grįžo 9-10 klasių tarpe Tekstilės grupėje iškovojusi 3-ąją vietą . Džiaugiuosi Vaidos sėkme ir linkiu siekti dar aukštesnių rezultatų.