Pranešimai

Tarptautiniam eTwinning projektui suteiktas Nacionalinis Kokybės Ženklelis

Projekte dalyvavo ir Turkijos, Albanijos bei Serbijos komandos. Lietuvos komandą sudarė Austėja Abromaitytė, Viltė Akstinaitė, Edvinas Ališauskas, Urtė Arkadijevaitė, Augustas  Fedosiukas, Estrėja Lukomavičiūtė, Emilis Maskoliūnas. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas sveikos mitybos, sveiko gyvenimo būdo supratimo gerinimui ir skatinimui, geresnės aplinkos gyventi kūrimui bei aplinkos problemoms, kurios daro tiesioginę įtaką mūsų sveikatai.

Už šį vykdytą projektą Nacionalinė paramos tarnyba suteikė Nacionalinį Kokybės Ženklelį.

 Jis skiriamas vadovaujantis šiais numatytais reikalavimais:

► Projekto tema originali.

►Taikomi įvairūs pedagoginiai metodai.

►Mokiniai imasi iniciatyvos.

►Mokiniai bendradarbiauja su savo partneriais dalyvaudami įvairioje veikloje.

►Projektas integruotas į mokyklos ugdymo turinį ir dalyko mokymo planą.

►Didžioji dalis projektinės veiklos vyksta pamokų metu.

►Projektinė veikla suteikia mokiniams galimybę ugdyti savo įgūdžius bei kompetencijas.

►Mokinių bendravimas - akivaizdus mokytojo tikslas.

►Mokiniai dalinasi veikla, kartu nagrinėja bendrą temą, bendradarbiauja ir kuria bendrą produktą

►Bendravimo veikla skatina mokinius skaityti bei peržiūrėti partnerių darbus arba klausyti jų.

►Partnerių mokyklos bendradarbiauja vykdydamos bendrą veiklą.

►Partneriai nėra vien tik informacijos gavėjai.

►Bendradarbiavimo veiklos rezultatas apčiuopiamas.

S. Slavinskienė


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2019 m. gegužės  9 –11 dienomis Josvainių gimnazijoje viešėjo tarptautinio projekto BALTIC AVENUE dalyvės - Estijos Kadrinos ir Latvijos Benės vidurinių mokyklų delegacijos. Tęsiant ilgametes tradicijas, trijų mokyklų atstovai pasidžiaugė savo pasiekimais, dalinosi problemų sprendimo patirtimis bei dalyvavo įvairiose telkiančiose veiklose.
 

Gegužės pradžioje mūsų gimnazijos 6 klasės moksleiviai svečiavosi M. Katkaus Krakių gimnazijoje ir dalyvavo edukacinėje popietėje „Spring is in the Air“ (liet. „Pavasaris tvyro ore“).


Kaip ir kiekvieną pavasarį, Josvainių gimnazijos aktų salėje, pasibaigus pradinių klasių Meninio skaitymo konkursui, buvo apdovanoti daugiausiai gimnazijos bibliotekoje besilankantys ir skaitantys pradinukai, tikrieji knygos draugai.