Pranešimai

Knygelės mus saugo ir moko

Vėliau iš receptų knygų mokinukai išsirinko jiems labiausiai patikusį sumuštinių receptą ir ant paruoštų papuoštų lapelių jį nusirašė, kad galėtų pasigaminti namuose, tiems, kam sekėsi sunkiau padėjo draugai, bibliotekinikė. Po to bibliotekininkė pakvietė mokinukus pasigaminti sumuštinukus, aptarė, kokie sumuštinumai labiau tinka vasaros metui. Vaikai tepė, kūrė sumuštinukus pagal savo skonį, valgė ir vaišino draugus. Na, o kaip gi be vasaros deserto, po užkandžiavimo sumuštinukais bibliotekininkė, išsirinkusi iš knygos receptą, kepė mokiniams vaflius, kuriuos šie labai nekantraudami dalinosi.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Ši karšta vasaros pradžios diena pradinių klasių moksleivius, mokytojus, tėvelius ir mokyklos kolektyvą pakvietė į mokslo metų baigimo šventę „Metų derlius“. Mokytojos Benos pakvietimu į sceną vieni paskui kitus skubėjo pirmokai, antrokai, trečiokai, ketvirtokai, kurie susirinkusiuosius apdovanojo gražiais žodžiais, linksmomis dainelėmis, žaismingais šokiais, puikiais eilėraščiais. 
Šiais mokslo metais 6 klasės mokiniai aktyviai dalyvavo tarptautinio Twinning projekto H.E.A.L (Health-Environment-Arts Locomotive) veiklose, kurias koordinavo anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė. 
2019 m. gegužės  9 –11 dienomis Josvainių gimnazijoje viešėjo tarptautinio projekto BALTIC AVENUE dalyvės - Estijos Kadrinos ir Latvijos Benės vidurinių mokyklų delegacijos. Tęsiant ilgametes tradicijas, trijų mokyklų atstovai pasidžiaugė savo pasiekimais, dalinosi problemų sprendimo patirtimis bei dalyvavo įvairiose telkiančiose veiklose.