Pranešimai

Pradinių klasių šventė „Metų derlius“

Sėkmingiausiai baigusiems mokslo metus pavaduotoja Skaidrūnė Vyšniauskienė įteikė padėkos raštus ir diplomus. Žinoma, kad daugiausiai dėmesio per šią šventę nusipelnė ketvirtokai – jiems direktorius Ramūnas Zigmantavičius įteikė pačius pirmuosius pradinės klasės baigimo pažymėjimus. Šventę užbaigė graži ketvirtokų dainų ir tėvelių sveikinimai.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiais mokslo metais 6 klasės mokiniai aktyviai dalyvavo tarptautinio Twinning projekto H.E.A.L (Health-Environment-Arts Locomotive) veiklose, kurias koordinavo anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė. 
2019 m. gegužės  9 –11 dienomis Josvainių gimnazijoje viešėjo tarptautinio projekto BALTIC AVENUE dalyvės - Estijos Kadrinos ir Latvijos Benės vidurinių mokyklų delegacijos. Tęsiant ilgametes tradicijas, trijų mokyklų atstovai pasidžiaugė savo pasiekimais, dalinosi problemų sprendimo patirtimis bei dalyvavo įvairiose telkiančiose veiklose.
 

Gegužės pradžioje mūsų gimnazijos 6 klasės moksleiviai svečiavosi M. Katkaus Krakių gimnazijoje ir dalyvavo edukacinėje popietėje „Spring is in the Air“ (liet. „Pavasaris tvyro ore“).