Pranešimai

Kroso estafetės varžybose pirmoji vieta

Gimnazijos vyresniems bėgikams pritrūko labai mažai sėkmės iki prizinės vietos, o jaunesnieji bėgikai iškovojo pirmą vietą ir pateko į finalines varžybas, kuriuose mokiniai (J. Abromaitytė , N. Marmaitė, K. Lukošiūtė, E. Lukomavičiūtė, D. Kulikauskas, N. Banaitis, P. Macionis, R. Liutkus, M. Spingys) atstovaus rajoną ir gimnaziją. Mokinius paruošė fizinio ugdymo mokytojai G. Jurgelevičienė ir B. Šimokaitis.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Naujų mokslo metų pradžia atnešė daug naujovių mūsų pirmos klasės mokiniams, viena iš jų -apsilankymas gimnazijos bibliotekoje ir tapimas bibliotekos skaitytoju. Bibliotekininkė nekantriai laukė smalsių, judrių, guvių pirmokėlių ir juos supažindino su biblioteka, paaiškino, kaip tapti skaitytoju, rekomendavo kokias knygas rinktis.

Mus pasiekė džiugi žinia, kad „Erasmus +“ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektas Nr. 2019-1-LT01-KA-101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ laimėjo finansavimą. Paraiška buvo įvertinta net 96 balais iš 100 galimų. Mūsų gimnazijoje šio projekto kontaktinis asmuo yra anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė. Projekto koordinatorius - Kėdainių profesinio rengimo centras.

Rugpjūčio 19 - 25 dienomis Josvainių gimnazijos mokiniai stovyklavo Juodkrantėje. Stovykla buvo finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės, pagal vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programą „Už jūrų už marių 2019“.