Pranešimai

Sėkmė „Erasmus+“ projekte „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“

Tarptautinio projekto metu vykdysime dviejų tipų mobilumo veiklas: darbo stebėjimo ir mokymo/dėstymo vizitus Ispanijoje ir Turkijoje. Jų metu susipažinsime su kitų šalių ugdymo įstaigomis, kartu dalyvausime bendrose europinėse veiklose. Taipogi,  įgysime kompetencijų, prisidėsiančių prie sėkmingo mokymo(si) proceso organizavimo, gebėjimo tinkamai parinkti ir taikyti inovatyvius bei efektyvius ugdymo metodus, kurie padės atsiskleisti ugdytinių iniciatyvumui bei kūrybiškumui.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Rugpjūčio 19 - 25 dienomis Josvainių gimnazijos  mokiniai stovyklavo Juodkrantėje.  Stovykla buvo finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės, pagal vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programą „Už jūrų už marių 2019“.


Rugpjūčio 27-28 dienomis Vilniuje vyko programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai bei mokymai, kuriuose dalyvavo ir mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė. Renginys buvo skirtas apdovanoti tiek mokytojus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančius Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus 2018-2019 mokslo metais. Programos tikslas – skatinti mokyklas iš Europos šalių bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, juos kartu įgyvendinti ir dalintis gerosiomis patirtimis.

Mokslo ir žinių šventė vyks rugsėjo 2 d. (pirmadienį).

9.00 - Šv. Mišios Josvainių bažnyčioje.

10.00 - Iškilmingas naujų mokslo metų atidarymas gimnazijos kieme.