Pranešimai

Antrokai keliauja po knygų miestelį

Čia mokiniai aptarė, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, kur ir kokias knygeles galima rinktis, kur ieškoti reikalingų knygelių, kur namuose laikyti knygas, klausėsi ir patys sakė skaičiuotes, greitakalbes. Paskaitę „Knygelės prašymą“  mokinukai padedami bibliotekininkės bandė surasti reikiamą knygą lentynoje, pasikartojo abėcėlę ir išsirinkę knygelių atsisveikino.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Spalio 10 d. Josvainių gimnazijoje vyko edukacinis renginys pagal Kultūros paso programą pradinukams ,,RoboTukas“. Renginį vedė organizatorius iš MB Mažųjų ugdymas.


Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo, šiais metais jis pasitinka šūkiu „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“, tad į gimnazijos biblioteką pakviesti ketvirtos klasės mokiniai su savo mokytoja Bena Donauskiene ir dalinosi mintimis ką reiškia jungtis, o apie ką galima svajoti, ir kaip keistis.
Rugsėjo 24 d. Kėdainių Gegučių parke vyko 2019 -2020 m.m. Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo dvi komandos ( 2005 m. ir jaunesni, vyresni 2001m.-2004 m.).