Pranešimai

Darbo stebėjimo vizitas Turkijoje

Pirma darbo stebėjimo vizito diena prasidėjo apsilankymu Kaiserio miesto švietimo direktorate. Ten susipažinta su Turkijos šalies švietimo sistema, bendrojo ugdymo proceso organizavimu, Kaiserio miesto mokyklose vykdomų nacionalinių projektų, skirtų informacinių technologijų ir išmaniųjų mokymo priemonių panaudojimui mokymo procese, pristatymu. Kitomis dienomis lankėmės Istem College, Erciyes College, Sümer Fen Lisesi, Atlas College mokyklose. Susipažinta su ugdymo aplinka ir organizacine kultūra. Stebėta kalbų ir IT pamokas kaip išmaniųjų technologijų priemonės pritaikomos ir integruojamos pagal dėstomą dalyką bei mokinių gebėjimus. Susipažinta su IT ir išmaniųjų mokymo priemonių, inovatyvių metodų panaudojimu bei kūrybiškumo ugdymu. Kartu su mokiniais kuriant edukacinės aplinkas. Apsilankymas bei diskusija vyko ir Kaiserio švietimo centre. Stebėjimo darbas vainikuotas sertifikatų ir Europass mobilumo dokumentų įteikimu. Per pažintinę programą aplankytas Erciyes kalnas, Talas miestas. Paskutinė vizito diena buvo skirta kultūrinei programai-išvykai į Kapadokijos regioną, aplankant Sultans El Sanatlari Merkezi keramikos ateljė, bei kitus lankytinus objektus.

Vizitas įsimintinas ir palikęs daug įspūdžių. Stebėti kūrybiškumo ugdymo metodai bei idėjos padės gerinti ugdymo kokybę vokiečių kalbos pamokose.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Spalio 22 d. LSU "Aušros" progimnazijoje vyko 2019-2020 m.m. Kėdainių rajono mokyklų žaidynių ( gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos.
Spalio 8 dieną du Josvainių gimnazijos ketvirtokai Titas Dapkus ir Donatas Kačerauskas, kartu su būriu 3 – 5 klasių mokinių iš visų rajono mokyklų, dalyvavo rajoninėje popietėje „Susiburkim kartu abipus Nevėžio krantų“. 
Gražų ketvirtadienio rytą, gimnazijos bibliotekoje, lydimi savo mokytojos Rūtos, lankėsi mūsų mokyklos  mažiausieji – pirmokėliai