Pranešimai

Gimnazija dalyvavo projekte ESSD 2019

Projektui vadovauja Vengrijos mokyklų sporto federacija, jis yra finansuojamas pagal ,,Erasmus+“programos veiklą ,,Ne pelno siekiantys sporto renginiai“. Gimnazijai įteiktas sertifikatas. Sveikiname fizinio ugdymo mokytojus, jaunuosius sportininkus ir linkime garsėti Europoje!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Trečios klasės mokiniai, lydimi savo mokytojos lankėsi gimnazijos bibliotekoje, kur priminė vieni kitiems kur galima rinktis knygas skaitymui į namus, o kurios knygos skaitomos bibliotekoje, aptarė sudėtingą knygų kūrėjų darbą – ne kiekvienas pasiryžtų tapti rašytoju ar dailininku, prisiminė kiek knygų galima pasiskolinti iš bibliotekos ir kaip rasti reikiamą informaciją knygose.


Spalio 10 d. Josvainių gimnazijoje vyko edukacinis renginys pagal Kultūros paso programą pradinukams ,,RoboTukas“. Renginį vedė organizatorius iš MB Mažųjų ugdymas.


Bibliotekininkės kvietimu, Josvainių gimnazijos bibliotekoje, lydimi savo mokytojos Romos Žukienės, lankėsi antros klasės mokiniai