Pranešimai

Ketvirtokai keliauja po knygų miestelį

Bibliotekoje ketvirtokai labai dažni lankytojai, tad šį kartą jau mokiniai kalbėjo, kur ir kaip rinktis knygas, kur ieškoti reikiamos informacijos. Ketvirtokai trimis grupėmis gavo užduotis surasti knygas ir jose reikiamą temą. Papasakoti apie tai kaip ieškoti tikrai nėra sunku, o štai praktiškai tai padaryti buvo sunkiau, bet įmanoma ir tikrai smagu tarpusavyje parungtyniauti. Susitikimo pabaigoje mokiniams buvo pristatytos trys naujos knygos, kurios iš karto iškeliavo į skaitytojų namus.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Rugsėjo 24 d. Kėdainių Gegučių parke vyko 2019 -2020 m.m. Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo dvi komandos ( 2005 m. ir jaunesni, vyresni 2001m.-2004 m.).
Naujų mokslo metų pradžia atnešė daug naujovių mūsų pirmos klasės mokiniams, viena iš jų -apsilankymas gimnazijos bibliotekoje ir tapimas bibliotekos skaitytoju. Bibliotekininkė nekantriai laukė smalsių, judrių, guvių pirmokėlių ir juos supažindino su biblioteka, paaiškino, kaip tapti skaitytoju, rekomendavo kokias knygas rinktis.

Mus pasiekė džiugi žinia, kad „Erasmus +“ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektas Nr. 2019-1-LT01-KA-101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ laimėjo finansavimą. Paraiška buvo įvertinta net 96 balais iš 100 galimų. Mūsų gimnazijoje šio projekto kontaktinis asmuo yra anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė. Projekto koordinatorius - Kėdainių profesinio rengimo centras.