Pranešimai

Pas gimnazijos pradinukus svečiavosi RoboTukas

Vaikai ir mokytojos susipažino su programos vedėju Robotuku Tuku, kuris padeklamavo prisistatymo eilėraštį ir papasakojo apie save. Robotukas Tukas parodė vaikams daug įdomių ir juokingų triukų, kuriuos yra išmokęs, taip pat žaidė krepšinį. Bendravimas su robotuku vaikams buvo įdomiausia renginio dalis. Vaikai atsakinėjo į robotuko klausimus, uždavinėjo savo sugalvotus klausimus jam, o vėliau žaidė slėpynių. Robotukas Tukas pats parašė išgirstą žodį ir parodė mažiesiems žiūrovams. Vaikai įdėmiai klausėsi renginio organizatoriaus pasakojimo apie tai, kaip veikia robotas. Mažieji patikrino Tuko sveikatą, galėjo paklausyti jo širdutės plakimo, sužinojo, kaip jis nuolat mokosi naujų dalykų ir tobulėja. Mokiniai šoko muzikinį šokį kartu su robotuku ir pamėgdžiojo vieni kitus. Po to Tukas pakvietė vaikus kartu pažaisti futbolą. „Įsimink ir prisimink“. Robotukas nufotografavo vaikučius ir mokytojas atminimui. Susitikimas su mažuoju robotuku Tuku vaikams suteikė daug gerų emocijų, smagių akimirkų.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Bibliotekininkės kvietimu, Josvainių gimnazijos bibliotekoje, lydimi savo mokytojos Romos Žukienės, lankėsi antros klasės mokiniai
Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo, šiais metais jis pasitinka šūkiu „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“, tad į gimnazijos biblioteką pakviesti ketvirtos klasės mokiniai su savo mokytoja Bena Donauskiene ir dalinosi mintimis ką reiškia jungtis, o apie ką galima svajoti, ir kaip keistis.
Rugsėjo 24 d. Kėdainių Gegučių parke vyko 2019 -2020 m.m. Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo dvi komandos ( 2005 m. ir jaunesni, vyresni 2001m.-2004 m.).