Pranešimai

Pirmokai keliauja po knygų miestelį

Čia jiems viskas dar nežinoma ir nauja, tad mokinukai sužinojo kaip tapti šios bibliotekos skaitytoju, kurias knygeles galima neštis skaityti į namus, o kurios skaitomos bibliotekoje, pakalbėjo apie knygos kūrėjus, pasiklausė klaidinančios pasakos. Bibliotekininkė mokiniams pristatė pačias gražiausias ir įdomiausias knygeles ir mokinukai pasižvalgę, pavartę knygeles, pasigerėję puikiomis iliustracijomis, nešėsi jas namo.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mūsų gimnazija rugsėjo mėnesį dalyvavo projekte ,,ESSD 2019“ –,,European School Sport Day – Together for Healthy Lifestyle“ (,,Europos mokyklų sporto diena – drauge už sveiką gyvenseną“). 

Trečios klasės mokiniai, lydimi savo mokytojos lankėsi gimnazijos bibliotekoje, kur priminė vieni kitiems kur galima rinktis knygas skaitymui į namus, o kurios knygos skaitomos bibliotekoje, aptarė sudėtingą knygų kūrėjų darbą – ne kiekvienas pasiryžtų tapti rašytoju ar dailininku, prisiminė kiek knygų galima pasiskolinti iš bibliotekos ir kaip rasti reikiamą informaciją knygose.


Spalio 10 d. Josvainių gimnazijoje vyko edukacinis renginys pagal Kultūros paso programą pradinukams ,,RoboTukas“. Renginį vedė organizatorius iš MB Mažųjų ugdymas.