Pranešimai

Rajoninės kvadrato varžybos

Varžybose dalyvavo Krakių M. Katkaus gimnazija, J. Paukštelio progimnazija, Akademijos gimnazija, "Ryto" progimnazija, LSU "Aušros" progimnazija ir Josvainių gimnazija. Visos komandos pademonstravo gražų žaidimą. Mūsų komanda iškovojo antrą vietą. Gimnazijai atstovavo: U.K. Motiejūnaitė, I. Brazinskatė, L. Dovidaitė, A. Cibulskytė, E. Vaidotaitė, K. Jakaitytė, L. Juškys, A. Vaitkus, D. Kačerauskas, T. Kačerauskas, L. Chripač, I. Juodenis. Mokinius varžyboms paruošė fizinio ugdymo mokytoja Gitana Jurgelevičienė.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Spalio 8 dieną du Josvainių gimnazijos ketvirtokai Titas Dapkus ir Donatas Kačerauskas, kartu su būriu 3 – 5 klasių mokinių iš visų rajono mokyklų, dalyvavo rajoninėje popietėje „Susiburkim kartu abipus Nevėžio krantų“. 
Gražų ketvirtadienio rytą, gimnazijos bibliotekoje, lydimi savo mokytojos Rūtos, lankėsi mūsų mokyklos  mažiausieji – pirmokėliai
Mūsų gimnazija rugsėjo mėnesį dalyvavo projekte ,,ESSD 2019“ –,,European School Sport Day – Together for Healthy Lifestyle“ (,,Europos mokyklų sporto diena – drauge už sveiką gyvenseną“).