Pranešimai

Susiburkim kartu abipus Nevėžio krantų

Popietė vyko Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Renginio metu dalyviai susipažino su pėsčiųjų tilto per Nevėžį istorija, atliko įvairias kūrybines užduotis, susipažino su naujais draugais ir dalyvavo trumpoje ekskursijoje po Kėdainių senamiestį. Vėliau visi vaikai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir padėkomis.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gražų ketvirtadienio rytą, gimnazijos bibliotekoje, lydimi savo mokytojos Rūtos, lankėsi mūsų mokyklos  mažiausieji – pirmokėliai
Mūsų gimnazija rugsėjo mėnesį dalyvavo projekte ,,ESSD 2019“ –,,European School Sport Day – Together for Healthy Lifestyle“ (,,Europos mokyklų sporto diena – drauge už sveiką gyvenseną“). 

Trečios klasės mokiniai, lydimi savo mokytojos lankėsi gimnazijos bibliotekoje, kur priminė vieni kitiems kur galima rinktis knygas skaitymui į namus, o kurios knygos skaitomos bibliotekoje, aptarė sudėtingą knygų kūrėjų darbą – ne kiekvienas pasiryžtų tapti rašytoju ar dailininku, prisiminė kiek knygų galima pasiskolinti iš bibliotekos ir kaip rasti reikiamą informaciją knygose.