Pranešimai

Knygos „Laimė yra lapė“ aptarimas

Mokiniai klausėsi puikios istorijos, stebėjosi įdomiomis, gražiomis iliustracijomis (dail. A. Kiudulaitė), svarstė, kas jiems yra laimė, ko labiausiai reikia, kad būtum laimingas.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lapkričio 17-23 dienomis mūsų gimnazijos anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė dalyvavo Erasmus+ programos Nr. 2019-1-LT01-KA101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ mokymo vizite Ispanijoje. 
Lapkričio 18-22 dienomis jau devintą kartą pradinių klasių mokytojos, mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo projekte ,,Partnerystės pamokos‘‘. Jo metu tėveliai vedė įvairius užsiėmimus, organizavo išvykas, rengė edukacines veiklas. 
2019 m. lapkričio 18 d. Akademijos gimnazijoje vyko Kėdainių rajono kaimo vietovių mokyklų (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Mūsų gimnazijos komanda patyrusi vieną pralaimėjimą užėmė antrą vietą.