Pranešimai

Kvadrato varžybos

Varžybose varžėsi mokiniai iš šių mokyklų: Ryto progimnazijos, J. Paukštelio progimnazijos, LSU „Aušros" progimnazijos, Akademijos gimnazijos, Šėtos gimnazijos, Krakių M.Katkaus gimnazijos ir Josvainių gimnazijos. Mūsų gimnazijos berniukų komanda iškovojo pirmą vietą, o mergaitės antrą vietą. Šaunuoliai!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kėdainių daugiakultūriame centre lapkričio 8 d. 14-17 val. vyks konferencija „Žemė prašo nepamiršti vardų“.

Spalio 20-26 dienomis vokiečių kalbos mokytoja Asta Gasparavičiūtė buvo išvykusi į Turkijos miestą Kaiserį dalyvauti pagal Erasmus+ KA1 asmenų mobilumo mokymosi tikslais darbo stebėjimo vizito „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ darbo stebėjimo „Kayseri Egitim Kultur ve Genelik Dernegi“ organizacijoje programą.

Spalio 22 d. LSU "Aušros" progimnazijoje vyko 2019-2020 m.m. Kėdainių rajono mokyklų žaidynių ( gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos.