Pranešimai

Mokymo vizitas Ispanijoje

Pedagogė lankėsi ir vedė anglų kalbos pamokas I.E.S. Valentin Turienzo mokykloje, įsikūrusioje šiaurinėje Ispanijos dalyje. Čia dirbantys pedagogai yra inovatyvūs ir siekiantys tobulėti. Dalyvaudami tarptautiniuose projektuose, jie nuolat gilina žinias ir semiasi patirties, kuria pasidalina su kitais. Vizito metu mūsų gimnazijos anglų k. mokytoja susipažino su Ispanijos švietimo sistema, ugdymo proceso organizavimu, dalinosi kūrybiškumo ugdymo patirtimi ir sėmėsi jos iš partnerinės organizacijos pedagogų. Vesdama pamokas mokytoja taikė aktyvius mokymo metodus, demonstravo inovatyvius, interaktyvius, skaitmeninius IKT įrankius, mobiliąsias aplikacijas skirtingų gebėjimų ugdytiniams bei dalyvavo bendrose europinėse veiklose. Edukacinę veiklą mokytojai pavyko suderinti ir su kultūrine pažintine veikla. I.E.S. Valentin Turienzo mokykla yra išskirtinė kompiuterių srityje, robotikoje, ugdymo procese naudoja 3D spausdintuvus. Minimoje įstaigoje mokosi mokiniai nuo 12 metų. Yra ir profesinio mokymo klasių. Erasmus+ mokymo vizitas suteikė galimybę pažinti kitos šalies kultūrą, pasidalinti turima patirtimi, įgyti vertingų žinių bei užmegzti ryšius potencialiam bendradarbiavimui ateityje.

>

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lapkričio 18-22 dienomis jau devintą kartą pradinių klasių mokytojos, mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo projekte ,,Partnerystės pamokos‘‘. Jo metu tėveliai vedė įvairius užsiėmimus, organizavo išvykas, rengė edukacines veiklas. 
2019 m. lapkričio 18 d. Akademijos gimnazijoje vyko Kėdainių rajono kaimo vietovių mokyklų (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Mūsų gimnazijos komanda patyrusi vieną pralaimėjimą užėmė antrą vietą. 
Šių metų lapkričio 15 d. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos.